ОПОРА оголошує додатковий відбір виборчого омбудсмена/омбудсменки у Дніпропетровській та Одеській областях

Зафіксувати у Google календарі!


Додано:
melnikovaopora

вакансія
ОПОРА оголошує додатковий відбір виборчого омбудсмена/омбудсменки у Дніпропетровській та Одеській областях

Громадянська мережа ОПОРА оголошує додатковий конкурс на посаду громадського омбудсмена з виборчих прав громадян у Дніпропетровській та Одеській областях в рамках проєкту «Виборча реформа задля підсилення впливу агентів змін та підтримки публічного діалогу», що фінансується Європейським Союзом.

Подавати свої заявки ОПОРА запрошує мешканців Дніпропетровської та Одеської  областей, віком від 18 років, які є принциповими, комунікабельними та мають досвід у галузі правозахисту та/або виборів, працюють аналітиками, експертами, радниками, адвокатами, фахівцями неурядових організацій або в приватній сфері, зацікавлені в процесах трансформації держави, реформі правоохоронних органів та судів, справедливих виборах, дотриманні прав людини та невідворотності покарання за виборчі злочини.

Громадськими омбудсменами не зможуть бути люди, які працюють в органах державної влади та місцевого самоврядування, мають представницький мандат, були представниками політичних партій та окремих кандидатів або балотувалися в якості кандидатів від політичних партій протягом останніх 5 років, а також особи, засуджені за вчинення важких, особливо важких, корупційних та виборчих злочинів. 

Щоб стати захисником виборчих прав, необхідно до 24 липня 2020 року заповнити електронну форму за посиланням https://forms.gle/i7Rgw3VmzmtfsZUG9, що включатиме резюме кандидата та мотиваційне есе на тему «Найбільші проблеми виборчого процесу в Україні. Як їх подолати».

Що омбудсмени та омбудсменки роблять у регіонах? Моніторять та аналізують діяльність поліції, прокуратури, судів щодо розслідування виборчих злочинів. Розробляють і розповсюджують інформаційні й аналітичні матеріали про ефективність розслідування виборчих злочинів у регіоні, в якому вони працюють. Постійно комунікують з правоохоронними органами, суб’єктами виборчого процесу, громадянами, журналістами та ГО щодо профілактики, протидії виборчих злочинів та їх розслідування. Консультують, надають правову допомогу та інформаційно підтримують громадян щодо захисту їхніх виборчих прав.


Останні публікації цього розділу:

PR-менеджер в Українську соціальну академію

Консультант із забезпечення роботи експертної групи

SMM-спеціаліст

Консультант з організації та проведення візитів у випадку скарги/звернення до регіонів представником спільноти ТБ та з представником парламенту у регіони з питань дотримання прав пацієнтів з ТБ

Експерт з юридичних питань у сфері управління земельними ресурсами та землеустрою в програму USAID DOBRE

Aсистент у відділ Продовольчої безпеки та життєзабезпечення (LFS)