Менеджер відділу субгрантів і контрактів у Проект міжнародної технічної допомоги «Програма USAID з аграрного і сільського розвитку (АГРО)»

Зафіксувати у Google календарі!


Chemonics_logo
Менеджер відділу субгрантів і контрактів у Проект міжнародної технічної допомоги «Програма USAID з аграрного і сільського розвитку (АГРО)»

Метою діяльності менеджера відділу субгрантів і контрактів буде забезпечення швидкого й ефективного виконання субгрантів і контрактів через ФСІ в повній відповідності з політиками й процедурами компанії «Кімонікс» і дотриманні правил, положень і стандартів USAID.

Основні функції:

 • Перевіряє, щоб грантоотримувачі/ підрядники відповідали всім нормативним вимогам (наприклад, Автоматизованої системи директив (ADS), Зводу федеральних нормативних актів США (CFR) та Адміністративно-бюджетного управління (OMB)) і вимогам, викладеним у Посібнику програми АГРО з керування субгрантами й угодами.
 • У співпраці з персоналом програми АГРО, координує пов’язані з Фондом стратегічних інвестицій фінансові, бухгалтерські, закупівельні й адміністративні процедури, щодо контролю коштів і витрат, зокрема відповідну фінансову звітність і дозволи для грантоотримувачів і підрядників.
 • Готує запити щодо субгрантів і угод (RFA, APS, RFP тощо), розглядає і аналізує заявки щодо субгрантів і угод, пропозиції та документи для укладення субгрантів і угод.
 • Тісно співпрацює з грантоотримувачами/підрядниками під час складання бюджетів і проведення переговорів, для забезпечення обґрунтованого і достатнього бюджету для фінансування відповідних заходів.
 • Головує в комісії з відбору та бере участь у засіданнях без права голосу. Також розглядає заявки, оцінює заявку на витрати щодо її обґрунтованості й економічної ефективності, доопрацьовує документи про укладення субгрантів/угод, керує та відслідковує схвалення субгрантів/договорів.
 • Складає проекти доповідних записок про відбір, а також обґрунтування укладання угоди на позаконкурсній основі й доповідних записок про переговори
 • Забезпечує, щоб постачальники та підрядники повністю відповідали умовам і положенням договору щодо звітів та/або рахунків-фактур, а також положенням USAID і політикам та процедурам компанії «Кімонікс».
 • Перевіряє поставки та рахунки по замовленням на предмет типу, кількості та стану.
 • Готує запити й замовлення на придбання, угоди з постачальниками та договори про закупівлі.
 • Складає записки щодо якості роботи постачальників і продавців.
 • Забезпечує належне обговорення і узгодження положень і умов субгрантів/угод, а також перегляд і аналіз бюджетних кошторисів на предмет можливості віднести на певну статтю витрат, допустимості, обґрунтованості й узгодженості.
 • Виконує попереднє визначення адміністративних і технічних можливостей заявника/учасника тендеру для відповідального адміністрування субгрантів й угод та консультує, як підвищити можливості отримувачів у міру необхідності й доцільності.
 • У співпраці з Директором Oперацiйного вiддiлу i Фонду стратегічних інвестицій , Керівником відділу грантів і контрактів та Директором із фінансових і адміністративних питань, перевіряє, як грантоотримувачі/підрядники керують закупівлями товарыв стосовно джерела постачання та походження, наявним запасом, доглядом, технічним обслуговуванням і встановленням обладнання, придбаного в рамках субгрантів/угод, і сприяє вдосконаленню цих процесів за необхідності.
 • Взаємодіє з іншими співробітниками програми АГРО та контролює, щоб грантоотримувачі отримували відповідні поради й допомогу з питань управління, зокрема фінансів і адміністрування, а також щодо всіх відповідних технічних питань.
 • Забезпечує відповідність всіх документів вимогам системи документообігу компанії «Кімонікс», їх актуальність і готовність до аудиту в будь-який час.
 • Допомагає в проведенні конференцій, семінарів, навчань та інших заходів із розбудови потенціалу, що стосуються присудження субгрантів і угод, а також самостійному здійсненні закупівель.
 • Тісно співпрацює з командою зі співпраці, навчання і адаптації (CLA) і командою з моніторингу, оцінки і навчання (MEL), щодо розробки відповідних методів оцінки результатів роботи програми АГРО стосовно субгрантів і угод ФСІ.
 • Забезпечує наявність протоколів для сприяння здійсненню екологічного моніторингу діяльності в рамках ФСІ.

Вимоги до кандидатів та інші подробиці дивіться у повному тексті оголошення Менеджер відділу субгрантів і контрактів.

Умови і терміни роботи:

Для залучення на цю посаду передбачається укладення річного трудового договору з можливою щорічною пролонгацією до завершення строку впровадження програми АГРО (14 листопада 2024 р.)  – в залежності від завдань, що включатимуться до наступних Річних планів робіт Проекту.

Місце роботи – Київ.

Зацікавлених кандидатів просимо надсилати резюме та супровідний лист на електронну адресу [email protected] не пізніше 30  вересня 2020 р. з поміткою “Менеджер відділу субгрантів і контрактів” та Вашим прізвищем у темі листа. Будь-ласка, жодних запитів за телефоном, ми зв’яжемося тільки з фіналістами.

Компанія «Кімонікс» – роботодавець, що надає рівні можливості всім кандидатам і працівникам та не дискримінує за ознаками раси, кольору шкіри, віросповідання, статі, національності, політичних переконань, сексуальної орієнтації, гендерної ідентифікації, сімейного статусу, інвалідності, генетичної інформації, віку, членства в професійних організаціях, або за іншими факторами, що не входять до переліку необхідних навичок та професійної кваліфікації.


Останні публікації цього розділу:

Вакансія: Finance & Administrative Assistant

Проектний менеджер, фінансовий менеджер

SMM-менеджер до БФ "Таблеточки"

Координатор відділу інформування, консультування та правової допомоги

Помічник у відділ логістики

Центр АХАЛАР запрошує до співпраці спеціаліста у сфері фандрайзингу