Консультаційні послуги тренерів та менторів для учасниць проєкту «Дівчата цифрової епохи» у 6 областях України

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Додано:
UNITY

тренінг навчання співпраця стартап
Консультаційні послуги тренерів та менторів для учасниць проєкту «Дівчата цифрової епохи» у 6 областях України

Програма “Мріємо та діємо”, яка втілюється Радою міжнародних наукових досліджень та обмінів (IREX) за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID), оголошує конкурс на  надання консультаційних послуг менторів для учасниць проєкту «Дівчата цифрової епохи» у 6 областях України:

  • Київській (Славутицька міська територіальна громада) 
  • Івано-Франківській (Івано-Франківська міська територіальна громада) 
  • Одеській (Одеська міська територіальна громада, Чорноморська селищна територіальна громада)   
  • Рівненській (Рівненська міська територіальна громада, Вараська міська територіальна громада, Рокитнівська селищна територіальна громада)
  • Харківській (Харківська міська територіальна громада, Донецька селищна територіальна громда, Куп’янська міська територіальна громада, Красноградська міська територіальна громада, Краснокутська селищна територіальна громада)
  • Херсонській (Зеленопідська сільська територіальна громада, Любимівська селищна територіальна громада)

для надання послуг під час другого року впровадження програми, та із можливим продовженням та розширенням для інших громад у наступні роки.

Програма “Дівчата в епоху технологій” (далі Програма) розроблена для цільової аудиторії дівчат та молодих жінок, віком 15-19 років, які, через різні чинники, можуть знаходитись у складних життєвих обставинах (далі СЖО) і можуть потребувати додаткової допомоги, підтримки, щоб розвивати та реалізовувати свій особистий і професійний потенціал, зокрема в сфері ІТ. Восени 2021 р. буде сформована перша когорта дівчат і жінок, орієнтовно 150 осіб, із зазначених вище цільових областей та територіальних громад. У подальшому планується масштабувати Програму на інші географічні території програми “Мріємо та діємо”. 

В рамках Програми буде створено безпечне, дружнє та підтримуюче середовище для індивідуального і групового зростання. Очікується, що дівчата зможуть навчатися, спілкуватися, знайомитися з успішними прикладами людей і їх індивідуального та кар’єрного зростання, обмінюватися досвідом і підтримувати одна одну, зможуть покращити якість свого життя і життя своїх родин, брати більш активну участь в житті місцевих громад, сприяти позитивним і сталим змінам на місцевому і, потенційно, на національному рівні. 

Одна пара тренер_ка та ментор_ка (будуть сформовані з урахуванням географічного принципу) зможуть працювати з однією чи декількома групами учасниць, які будуть сформовані на локальному рівні. У координації з представниками структурних підрозділів органів місцевої влади та групами учасниць, буде погоджуватися місце та графік проведення занять з використанням індивідуального та диференційовного підходу, щоб бути максимально доступними та інклюзивними в роботі з цільовою групою дівчат та молодих жінок.

У випадку вашої зацікавленості, просимо надсилати ваші комерційні пропозиції до 18.00 год, 10 жовтня 2021 р. на електронну адресу: [email protected]  з темою листа “Ментор_ка для учасниць проєкту «Дівчата цифрової епохи» або “Тренер_ка для учасниць проєкту «Дівчата цифрової епохи». 

Дізнатися більше інформації про конкурс на тренерів можна за посиланням. 

Дізнатися більше інформації про конкурс на менторів можна за посиланням.

 

 


Останні публікації цього розділу:

Голова феміністичної організації (Львів)

Вакансія асистента проєктів в ГО "Інститут миру і порозуміння"

Вакансія. Prоgram Assistant at the Ukrainian-Danish Youth House

Експерт з медичних питань у галузі громадського здоров'я/ Medical Public Health Expert

Консультант з комунікаційних питань у сфері розвитку менторських програм для організацій громадянського суспільства

Менеджер/ка з питань адвокації