Консультанти з підготовки тренерів для проведення заходів направлених на запобігання стигми і дискримінації до людей, які хворіють на ТБ

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Додано:
KiVi

вакансія
Консультанти з підготовки тренерів для проведення заходів направлених на запобігання стигми і дискримінації до людей, які хворіють на ТБ

Благодійна організація «TBpeopleUkraine» спільно з Благодійною організацією «100 ВІДСОТКІВ ЖИТТЯ» оголошує конкурс на вакансію «Консультанти з підготовки тренерів для проведення заходів  направлених  на запобігання стигми і дискримінації до людей, які хворіють на ТБ» у рамках проекту «Сталі та доступні послуги у сфері ТБ в умовах переходу від донорського до бюджетного фінансування» (напрямок 150М), який спрямований на забезпечення на національному рівні сталої відповіді на епідемію ТБ в Україні з урахуванням потреб ТБ спільноти в рамках переходу на державне фінансування.

Завдання в рамках напрямку:

 Підготовка матеріалів  тренінгу “Формування толерантного ставлення у медичних працівників до людей, які хворіють на ТБ, та представників груп найвищого ризику”.

  • Розробка навчальної програми на основі посібника «Формування толерантного ставлення у медичних працівників до людей, які хворіють на ТБ, та представників груп найвищого ризику»;
  • Проведення тренінгу – навчання для тренерів, які проводитимуть заходи у регіонах.

Вимоги до кандидатів:

 зацікавленість у впровадженні пацієнт-орієнтованих моделей надання медичної допомоги хворим на туберкульоз з дотриманням вимог інфекційної безпеки, комплексного соціального супроводу та у подоланні епідемії туберкульозу в Україні;

  • досвід проведення тренінгів;
  • хороші комунікативні навички;
  • достатній рівень володіння MS Office;
  • вища освіта.

 Термін виконання робіт:  липень – серпень  2021 року.            

Перелік документів, які необхідно надати:

 резюме українською або російською мовою;

  • заповнений, підписаний та відсканований додаток до оголошення (Додаток 1

 Термін подання документів:   до 02 липня 2021 року, реєстрація документів завершується о 18.00. Документи, подані пізніше зазначеного терміну, розглядатися не будуть.

Документи подаються в електронному вигляді на адресу: [email protected] У темі листа обов’язково зазначте «Вакансія_ Консультанти з підготовки тренерів для проведення заходів  направлених  на запобігання стигми і дискримінації до людей, які хворіють на ТБ»  (150М)».

Підписанням та поданням своєї комерційної пропозиції учасник погоджується з таким:

  • учасник ознайомлений з опублікованим оголошенням;
  • на співбесіду буде запрошено тільки кандидатів, які пройдуть попередній відбір. Співбесіда відбудеться протягом тижня після кінцевої подачі документів на конкурс, у т.ч. дистанційно (за потреби).

У разі виникнення запитань звертайтесь, будь ласка, за тел. (093) 54-58-629 або на ел. адресу [email protected]. Організатори конкурсу залишають за собою право заміни відібраного кандидата у випадку неякісного виконання завдань проекту.

Примітка: Договір про надання послуг буде укладений на суму, що не перевищує передбачений обсяг фінансування за відповідною статтею витрат.


Останні публікації цього розділу:

Конкурс на заміщення вакансії соціального працівника в ГО «АЛЬЯНС.ГЛОБАЛ» (Київ, проєкт www.prep.com.ua)

МБФ "Альянс громадського здоров’я" оголошує конкурс на вакансію Старшого програмного фахівця

Асистент проєктного напрямку / Project Associate

Експерт з медичних питань / Medical Expert

Вакансія: Physical Safety Trainer

Migration Policy Specialist/ Area Coordinator - Представництво МОМ в Україні