Консультант/Консультантка для виконання завдання із оцінки та посилення ґендерної компетентності лідерів/ок та учасників/ць Робочих груп із громадської безпеки і соціальної згуртованості, а також новостворених жіночих НУО

Зафіксувати у Google календарі!


Додано:
Maksym Kytsiuk

Фото ГО 1
Консультант/Консультантка для виконання завдання із оцінки та посилення ґендерної компетентності лідерів/ок та учасників/ць Робочих груп із громадської безпеки і соціальної згуртованості, а також новостворених жіночих НУО

Програма ООН із відновлення і розбудови миру шукає Консультанта/Консультантку для виконання завдання із оцінки та посилення ґендерної компетентності лідерів/ок та учасників/ць Робочих груп із громадської безпеки і соціальної згуртованості, а також новостворених жіночих НУО.

Дедлайн для подання заявок продовжено до 26 березня включно.

Відібраний Консультант/ка буде відповідати за виконання наступних ключових завдань:

  1. Оцінка ґендерних потреб та можливостей громади та аналіз ґендерної проблематики
  2. a) Адаптувати розроблений ПРООН та ООН Жінки інструмент оцінювання ґендерних потреб в місцевих громадах для здійснення онлайн-оцінки ґендерних компетенцій членів Робочих груп із громадської безпеки та соціальної згуртованості та жіночих громадських організацій.

б) Здійснити оцінку ґендерних компетенцій  та ґендерних потреб (використовуючи розроблений онлайн-інструмент) членів Робочих груп із громадської безпеки та соціальної згуртованості  у 32 цільових громадах Донецької та Луганської областей та членів 4 жіночих НУО.

  1. Розвиток ґендерних компетенцій лідерів і лідерок/учасників і учасниць Робочих груп з громадської безпеки та соціальної згуртованості та новостворених жіночих НУО через тренінги, стратегічні сесії, навчальні візити та онлайн – консультації.

Вимоги до кандидатів:

  • Освіта на рівні магістра або спеціаліста із гуманітарних, соціальних наук, ґендерних студій, комунікацій або пов’язаних сфер.
  • Мінімально 3 роки досвіду у здійсненні ґендерного аналізу та ґендерної оцінки, розбудови спроможностей у сфері ґендерної компетентності.
  • Гарні аналітичні, комунікаційні та презентаційні навички.
  • Мінімально 3 приклади виконання робіт та розробки документів, таких як здійснення ґендерного аналізу, оцінка ґендерних потреб, розробка та впровадження навчальних програм із підвищення ґендерної компетентності тощо.
  • Вільне володіння українською та російською мовами.

Детальне технічне завдання за посиланням

БУДЬ ЛАСКА, ЗВЕРНІТЬ УВАГУ:

  1. Команда програми ООН із відновлення і розбудови миру надасть всебічну логістичну підтримку та допомогу у встановленні контактів, формуванні навчальних груп та залученні респондентів до оцінки.
  2. Пропонований у технічному завданні план може бути зміненим (як у частині часових рамок, так і форм роботи – на користь онлайн-інструментів у тому числі) у тісній співпраці з відібраним Консультантом/Консультанткою, щоб відповідати реальним умовам, пов’язаним із запровадженим в Україні карантином.


Останні публікації цього розділу:

Представництво МОМ В Україні шукає інтерв'юерів у Краматорську і Сєвєродонецьку

Оголошується конкурс на відбір фахівців для здійснення тестування на ВІЛ та гепатити В і С в рамках Європейського тижня тестування

Вакансія: Digital development program assistant

Національний консультант з вдосконалення нормативної бази бухгалтерського обліку України відповідно до міжнародних стандартів (Експерт 2)

Національний консультант з вдосконалення нормативної бази бухгалтерського обліку України відповідно до міжнародних стандартів (Експерт 3)

Бізнес аналітик наборів даних з Prozorro та Державного казначейства