Консультант з оновлення Інструкції з бактеріологічної діагностики туберкульозної інфекції «Центр громадського здоров’я Міністерства охорони здоров’я України»

Зафіксувати у Google календарі!


Додано:
Andrey Sorokin

вакансія
Консультант з оновлення Інструкції з бактеріологічної діагностики туберкульозної інфекції «Центр громадського здоров’я Міністерства охорони здоров’я України»

Державна установа 

«Центр громадського здоров’я Міністерства охорони здоров’я України» оголошує конкурс на відбір консультанта з оновлення Інструкції з бактеріологічної діагностики туберкульозної інфекції

в рамках програми Глобального фонду по боротьбі зі СНІДом, туберкульозом та малярією.

Назва позиції: консультант з оновлення Інструкції з бактеріологічної діагностики туберкульозної інфекції

Рівень зайнятості: часткова

Інформація щодо установи:

Головним завданнями Державної установи «Центр громадського здоров’я Міністерства охорони здоров’я України» (далі – Центр є діяльність у сфері громадського здоров’я. Центр виконує лікувально-профілактичні, науково-практичні та організаційно-методичні функції у сфері охорони здоров’я з метою забезпечення якості лікування хворих на соціально небезпечні захворювання, зокрема ВІЛ/СНІД, туберкульоз, наркозалежність, вірусні гепатити тощо, попередження захворювань в контексті розбудови системи громадського здоров’я. Центр приймає участь в розробці регуляторної політики і взаємодіє з іншими міністерствами, науково-дослідними установами, міжнародними установами та громадськими організаціями, що працюють в сфері громадського здоров’я та протидії соціально небезпечним захворюванням.

Основні обов’язки:

  1. Оновлення Інструкції з бактеріологічної діагностики туберкульозної інфекції.

Професійні та кваліфікаційні вимоги:

  1. Вища освіта за напрямом: «Медицина», «Біологія».
  2. Досвід практичної діяльності в мікробіологічній лабораторії з діагностики туберкульозу з використанням молекулярно-генетичних, культуральних, мікроскопічних методів діагностики туберкульозу не менше 5-ти років.
  3. Знання національних стандартів/протоколів з питань діагностики туберкульозу, у тому числі мультирезистентного туберкульозу(буде перевагою).
  4. Досвід розробки проектів організаційно-розпорядчих та нормативно-правових актів у напрямку удосконалення роботи лабораторної мережі з мікробіологічної діагностики туберкульозу (буде перевагою).

Резюме мають бути надіслані електронною поштою на електронну адресу: [email protected]. В темі листа, будь ласка, зазначте: «66-2018 Консультант з оновлення Інструкції з бактеріологічної діагностики туберкульозної інфекції».

Термін подання документів – до 19 червня 2018 року, реєстрація документів
завершується о 18:00.

За результатами відбору резюме успішні кандидати будуть запрошені до участі у співбесіді. У зв’язку з великою кількістю заявок, ми будемо контактувати лише з кандидатами, запрошеними на співбесіду. Умови завдання та контракту можуть бути докладніше обговорені під час співбесіди.

Державна установа «Центр громадського здоров’я Міністерства охорони здоров’я України»  залишає за собою право повторно розмістити оголошення про вакансію, скасувати конкурс на заміщення вакансії, запропонувати посаду зі зміненими обов’язками чи з іншою тривалістю контракту.


Останні публікації цього розділу:

Вакансія Administration / HR Officer в ACTED

Фінансовий спеціаліст

Intern/ Інтерн

Провідний бухгалтер відділу бухгалтерського обліку та звітності

Спеціаліст з безпеки крові та донорства

Державна установа «Центр громадського здоров’я Міністерства охорони здоров’я України» оголошує конкурс на позицію «Асистент керівника»