Консультант-розробник системи рейтингування медичних та соціальних працівників та закладів у МБФ «Альянс громадського здоров’я»

Зафіксувати у Google календарі!


Додано:
olya_gaponenco

logo
Консультант-розробник системи рейтингування медичних та соціальних працівників та закладів у МБФ «Альянс громадського здоров’я»

Міжнародний благодійний фонд «Альянс громадського здоров’я» оголошує конкурс консультантів-розробників системи рейтингування медичних та соціальних працівників та закладів в рамках проекту  «Інноваційні підходи до виявлення пацієнтів з ВІЛ та залучення їх до лікування» на виконання складової частини проекту «Прискорення заходів з подолання ВІЛ-інфекції в Україні» (HealthLink) за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID)

Міжнародний благодійний фонд «Альянс громадського здоров’я» (до листопада 2015 року відомий як Міжнародний благодійний фонд «Міжнародний Альянс з ВІЛ/СНІД в Україні») (далі – «Організатор конкурсу») є провідною недержавною професійною організацією, яка у співпраці з державними партнерами та громадськими організаціями здійснює істотний вплив на епідемію ВІЛ/СНІДу, туберкульозу, вірусних гепатитів та інші соціально небезпечні захворювання в Україні шляхом надання фінансової й технічної підтримки відповідних програм, якими охоплено понад 250 000 клієнтів з найбільш уразливих груп населення.

Інформація про проект, в рамках якого оголошено конкурс

Загальною метою проекту HealthLink є покращення доступу людей, що живуть з ВІЛ (ЛЖВ) та представників уразливих груп до якісних послуг з профілактики та лікування ВІЛ. Проект передбачає вдосконалення надання послуг на рівні як закладів охорони здоров’я, так і спільнот, а також цільового маркетингу найважливіших послуг та їх постачальників. В рамках проекту основні виконавці – БО «Всеукраїнська мережа людей, які живуть з ВІЛ/СНІД» (Мережа) та Організатор конкурсу у співпраці з місцевими громадськими організаціями, закладами охорони здоров’я та надавачами супутніх послуг:

 • працюватимуть з ЛЖВ та уразливими групами (УГ) для посилення попиту на послуги;
 • залучатимуть ЛЖВ та УГ, організації та активістів до системної адвокаційної діяльності щодо вдосконалення законодавства, нормативних актів, операційної політики та їх практичного застосування для сприяння доступу до якісних та ефективних послуг;
 • розроблятимуть, вдосконалюватимуть та збільшуватимуть масштаб впровадження ефективних моделей охоплення людей з високим рівнем ризику інфікування ВІЛ; сприятимуть швидкому початку лікування, а також забезпечуватимуть прихильність та утримання на лікуванні;
 • готуватимуть працівників охорони здоров’я для ефективного надання якісних послуг ЛЖВ та УГ та працюватимуть над зменшенням стигми і дискримінації по відношенню до ЛЖВ та УГ.

Розробник системи рейтингування медичних та соціальних працівників та закладів працюватиме з 1 липня по 30 вересня 2018 р. Планується відібрати 2-3-х консультантів.

Роль розробника системи рейтингування медичних та соціальних закладів полягає у виконанні наступних завдань:

 • Розробка алгоритмів оцінювання та рейтингування медичних та соціальних працівників та закладів, які надають послуги з виявлення та лікування ВІЛ для груп найвищого ризику;
 • Відбір критеріїв та шкал оцінок, згідно з якими буде відбуватися оцінювання якості наданих послуг;
 • Розробка детальної інструкції для тих, хто буде проводити оцінку та рейтингування медичних та соціальних працівників та закладів;
 • Підбір методів оцінки та рейтингування, створення інструментарію для проведення оцінки медичних, соціальних працівників та закладів, включаючи опитування клієнтів щодо якості отриманих послуг;
 • Розробка фінальної візуалізації рейтингу для кінцевого споживача;
 • Написання технічного завдання для створення електронної версії системи рейтингування;
 • Підготовка та проведення тренінгу для регіональних команд раппортерів та координаторів – супервізорів з м. Києва та 11 областей України, які проводитимуть оцінку та рейтингування;
 • Пілотний запуск, апробація рейтингування у м. Києві та подальший супровід системи в інших регіонах;
 • Аналіз даних, написання звітів та рекомендацій щодо подальшого удосконалення системи.

Підпорядкування: керівнику проекту.

Загальні вимоги до кандидата:

 • Відданість справі боротьби зі СНІДом та мотивація до роботи;
 • Досвід роботи в галузі ВІЛ/СНІД щонайменше 3 роки;
 • Досвід роботи у сфері соціальних досліджень або у сфері оцінювання якості наданих послуг;
 • Розробка та запуск системи оцінювання та рейтингування з нуля;
 • Аналітичні здібності та вміння працювати з базами даних;
 • Вміння проводити тренінги та вчити інших працювати з розробленою системою рейтингування;
 • Досвід роботи із державними установами, закладами охорони здоров‘я та громадськими організаціями;
 • Відповідна освіта (соціальні науки, аналітика, медична освіта тощо);
 • Високий рівень володіння Excel та вміння працювати зі звідними таблицями);

Персональні якості: розробник системи рейтингування повинен мати аналітичні здібності та вміння працювати з базами даних, бути ініціативним та чітко виконувати робочі завдання. Він/вона повинні вміти працювати самостійно та бути налаштованими на отримання бажаного результату.

Ми пропонуємо: співпрацю з динамічною організацією, що розвивається і націлена на результат.

Як взяти участь у конкурсі: будь ласка, надсилайте своє резюме та мотиваційний лист українською мовою на адресу [email protected] та [email protected] до 23.59 18 червня 2018 р.

У назві повідомлення зазначте: «Розробник рейтингу»

Останній термін подання заявок:  23.59 18 червня 2018 р.

На співбесіду буде запрошено тільки тих кандидатів, яких буде відібрано за результатами попереднього розгляду резюме та мотиваційного  листа.

Альянс громадського здоров’я працює відповідно до політики рівних можливостей, тому наймає на роботу кваліфікованих фахівців з різних секторів суспільства, незалежно від їх соціально-демографічних характеристик, ВІЛ статусу, і індивідуальних переваг.


Останні публікації цього розділу:

Менеджер зі зв'язків з громадськістю

Масштабний фестиваль «Гармонія сердець» запрошує волонтерів!

Бухгалтер

Terre des hommes шукає Field Officer in Mariupol

Фахівець зі співпраці з населенням

Головний спеціаліст Відділу взаємодії з підприємствами, що належать до сфери управління МОЗ