Конкурс з розробки настільної гри з безпеки харчування для дітей молодшого і середнього шкільного віку

Зафіксувати у Google календарі!


Додано:
Danyl091010

тендер таксі
Конкурс з розробки настільної гри з безпеки харчування для дітей молодшого і середнього шкільного віку

ВГО «ПОРУЧ» в рамках проєкту «Введення санітарних норм якості харчових продуктів згідно положень НАССР щодо контролю безпечності продуктів харчування та покращення умов, які не відповідають санітарним нормам, в їдальнях державних закладів освіти в Донецькій і Луганській областях (на підконтрольних Уряду України територіях)» оголошує конкурс з розробки настільної гри.

Проєкт реалізовують ВГО «ПОРУЧ» і МБФ «Жовто-Блакитні крила» у партнерстві з ChildFundDeutschland, за фінансової підтримки Федерального міністерства економічного співробітництва та розвитку Німеччини (BMZ)
 
Дата оголошення про конкурс: 15.01.2020.
Термін подання тендерних пропозицій: 25.01.2021 до 17.00 за київським часом.
 
Вимоги:
Володіння  технологіями та методологією побудови настільних ігор.
Розуміння жанрів, актуальних для дітей шкільного віку.
Освіта – вища (педагог, психолог).
Розробка гри від формулювання ідеї до друку – підтверджений досвід не менше 3-х ігор.
Портфоліо (розробника\розробників).
Орієнтовний графік виконання робіт (поетапно).
Заявка від юридичних осіб подається на фірмовому бланку і має бути завірена печаткою. На титульній сторінці мають бути вказані реквізити, у т.ч контактна інформація виконавця (виконавців).
Комерційна пропозиція.
Інші документи, які можуть бути корисними для оцінки пропозиції (наприклад, рекомендаційні листи тощо).
 
Технічне завдання:
Розробка навчально-розважальної настільної гри для дітей молодшого і середнього шкільного віку
Тематика гри – безпечне і здорове харчування.
Термін реалізації – до 4 місяців.
 
Зацікавленим сторонам необхідно підготувати свої цінові пропозиції у відповідності до вимог, зазначених у даному оголошенні. Пропозиція повинна бути написана українською мовою, містити реквізити заявника, а ціни мають включати в себе необхідні податки та збори, окрім ПДВ та залишатися в силі не менше 60 діб після завершення дати подання.
 
Конкурсні документи (пропозиції) мають бути надіслані на електронну адресу: [email protected] Тема листа: «Конкурс. Розробка гри».
Заявник несе відповідальність за те, щоб пропозиція надійшла на вищевказану адресу не пізніше встановленого терміну. Надсилаючи пропозиції електронною поштою, переконайтеся, що вони підписані, відправляються у форматі *.pdf чи *word і не містять вірусів чи пошкоджених файлів.
Вибір буде здійснено на користь пропозиції, яка відповідає вимогам та критеріям оцінки. На її підставі буде укладено договір.
 
Просимо взяти до уваги, що ВГО «ПОРУЧ» не зобов’язується приймати будь-яку пропозицію чи укладати контракт, як і не несе відповідальності за будь-які витрати, пов’язані з підготовкою та подачею постачальником пропозиції, незалежно від результату або способу проведення процесу відбору.
 
 

 


Останні публікації цього розділу:

Фахівець/-чиня з розробки системи моніторингу та оцінки впливу: Фундація DEJURE оголошує тендер на закупівлю послуг з розробки та впровадження системи моніторингу та оцінки впливу діяльності організації

Регіональний координатор проекту з моніторингу порушень прав людини (Чернівці)

Менеджер з фандрейзингу

Project manager (на full-time)

Експерт/-ка (викладач/-ка) для викладання курсу «Основи журналістських розслідувань» в рамках магістерської програми “Антикорупційні студії”

Консультант з міжмуніципального співробітництва в програму USAID DOBRE