Керівник команди напряму з покращення якості надання адміністративних послуг Програми “U-LEAD з Європою”

Зафіксувати у Google календарі!


Додано:
SKL International

вакансія
Керівник команди напряму з покращення якості надання адміністративних послуг Програми “U-LEAD з Європою”

SKL International оголошує конкурс на посаду Керівника команди для реалізації підтримки SALAR для Sida з метою впровадження Програми «U-LEAD з Європою» – програми для України з розширення прав та можливостей на місцевому рівні, підзвітності та розвитку, покращення якості надання адміністративних послуг, фаза впровадження. З особою, що працюватиме на цій посаді, буде підписано контракт про надання консультаційних послуг терміном на щонайменше 22 місяці.

SKL International шукає досвідченого, професійного та високо мотивованого професіонала, здатного ефективно працювати в динамічному та мінливому середовищі, управляти людьми і процесами для якісного і своєчасного досягнення запланованих цілей. Кандидатам бажано мати досвід управління масштабними проектами міжнародної співпраці у контексті, подібному до реформи децентралізації в Україні. Робота на цій посаді передбачає чесність, інновативність, навички вирішення проблем, професіоналізм, сильні навички міжособистісного спілкування та здатність вести за собою інших. Керівник команди у тісній співпраці з командою управління в Стокгольмі управлятиме і координуватиме роботою понад 30 консультантів в Україні, що працюватимуть на довгостроковій основі, та кількома консультантами, що працюватимуть на короткостроковій основі. Роль керівника команди також передбачає координацію з іншими компонентами програми U-LEAD з Європою, українськими стейкхолдерами, донорами та іншими проектами.

Керівник команди – головна керівна посада в рамках проекту в Україні, завдання якої – керувати і підтримувати інших членів команди в Україні. Він/вона координуватиме загальну реалізацію проекту в Україні й відповідатиме за його виконання відповідно до затверджених робочих планів, часових графіків та бюджету, а також з дотриманням високого рівня якості та ефективності. Керівник команди відстежуватиме і управлятиме ризиками та працюватиме в команді для вирішення проблем, що можуть виникнути в ході реалізації проекту. Керівник команди тісно співпрацює з командою управління проектом у м. Стокгольм й інформує про хід проекту. Це особливо важливо, оскільки стокгольмська команда управління працюватиме переважно зі Стокгольму й не матиме розуміння реального стану справ в Україні.

Керівник команди також представлятиме проект у діалозі з українськими зацікавленими сторонами і налагоджуватиме позитивні та продуктивні стосунки та мережі контактів.

Детальніше про вакансію та вимоги тут.

Зацікавлені кандидати повинні надіслати пропозиції, що складаються із зазначених нижче документів, до SKL International ([email protected]) не пізніше 1 квітня 2018 року:
a) Коротке обґрунтування відповідності кандидата вимогам цієї посади (не більше однієї сторінки формату A4).
b) Актуальне резюме із зазначенням відповідного досвіду та кваліфікацій.
c) Зазначення того, коли кандидат зможе приступити до виконання обов’язків та підтвердження того, що консультант зможе працювати над проектом на умовах повної зайнятості щонайменше до лютого 2020 року.


Останні публікації цього розділу:

Receptionist (програма "U-LEAD з Європою", GIZ)

Ментор у БО «Світло надії»

IFES шукає Senior HR Specialist

Консультант з розробки інформаційної кампанії в підтримку декриміналізації секс праці в Україні

Тренер (тренери) з посилення лідерського потенціалу лідерів ініціативних груп секс працівників

МБФ "Українська фундація громадського здоров'я" шукає бухгалтера