ГО DOCCU оголошує конкурс на вакантну посаду Регіональний/на координатор/ка Проєкту DECIDE в Полтавській області

Зафіксувати у Google календарі!


Додано:
DOCCU

job-vacancy
ГО DOCCU оголошує конкурс на вакантну посаду Регіональний/на координатор/ка Проєкту DECIDE в Полтавській області

1. ОПИС ПРОЄКТУ
Швейцарсько-український проєкт «Децентралізація для розвитку демократичної освіти» (DECIDE) реалізується в Україні ГО «ДОККУ» у партнерстві з Цюріхським педагогічним університетом (Швейцарія) за підтримки Швейцарської Конфедерації, представленої Швейцарським бюро співробітництва в Україні.

Проєкт спрямовано на підтримку двох ключових реформ в Україні – освіти та децентралізації. Його метою є сприяння долученню громадян об’єднаних територіальних громад до демократичного врядування, рівноправному користуванню його результатами та отриманню доступу до якісної освіти.

Цілі і завдання проєкту DECIDE буде реалізовано в рамках двох взаємопов’язаних компонентів:

o Компонент 1 передбачає розбудову спроможності органів влади у впровадженні реформи децентралізації в сфері освіти включаючи стратегії розвитку освіти та їх реалізацію, вдосконалення професійних компетентностей представників органів управління ОТГ, а також державних службовців, залучених до реалізації реформи освіти; запровадження нових методів та інструментів розвитку громадянського суспільства та залучення громадян до управління освітою. На національному рівні DECIDE сприятиме розвитку механізмів політичного діалогу та вдосконаленню нормативно-правової бази.

o Компонент 2 спрямований на трансформацію шкіл (зокрема у сільській місцевості) в освітні центри місцевих громад, що сприятиме впровадженню більш демократичного та відповідального управління закладами освіти з одного боку, і посиленню їх ролі у громадському житті з іншого. DECIDE сприятиме активізації участі громадян в управлінні освітою через впровадження практичних інструментів залучення громадськості до управлінських процесів у сфері освіти; залученню батьків, учнів і вчителів до планування спільних з місцевою владою та громадою соціальних проєктів.
Проєкт буде безпосередньо спрямований на 16 громад Івано-Франківської, Луганської, Полтавської та Одеської областей (загальна чисельність охоплення населення складе приблизно 220 000 осіб, зокрема 46% чоловіків та 54% жінок). Його перша фаза триватиме з лютого 2020 по січень 2025 року.

2. ТРИВАЛІСТЬ ТА ОСОБЛИВОСТІ ТРУДОВОГО КОНТРАКТУ
Посада передбачає укладання довгострокового контракту з неповною зайнятістю (50%). Загальний строк, на який укладається трудовий контракт, складає 12 місяців. За умови наявності фінансування та ефективності роботи співробітника, контракт може бути продовжено щорічно до кінця 2024 р. Випробувальний термін – два місяці.
У рамках Проєкту не передбачене покриття витрат на оренду офісу, житла та інших супутніх витрат. Додатково компенсуються витрати на відрядження в межах області та інші регіони України, якщо це передбачено планом впровадження Проєкту.
Розмір заробітної плати обговорюється під час співбесіди. Очікуваний розмір заробітної плати необхідно вказати у мотиваційному листі.

3. ЗАГАЛЬНІ ВИМОГИ ДО КАНДИДАТІВ/ОК В РАМКАХ ПОСАДИ
Надавати всебічну підтримку та допомогу у впровадженні цілей та завдань Проєкту DECIDE в Полтавській області, зокрема:
– Налагоджувати взаємодію з органами влади на рівні області, з органами місцевого самоврядування (ОМС) у 4-х партнерських ОТГ області, а також з депутатами місцевих рад, керівниками шкіл партнерських ОТГ, місцевими ЗМІ та громадськими організаціями.
– Забезпечувати організацію всіх заходів проєкту в області.
– Бути готовими працювати як самостійно, так і в команді, використовувати свої навички та досвід, спираючись на розуміння процесів розвитку в громадах у рамках реформи децентралізації та реформи освіти.
– Бути обізнаними в сфері державного управління та місцевого самоврядування. Досвід роботи в системі освіти, зокрема в системі управління освітою, буде перевагою.
– Бути готовими до регулярних відряджень в громади області та в межах України для участі у заходах Проєкту.
– Постійно проживати в регіоні.

4. ПОСАДОВІ ОБОВ’ЯЗКИ
Посадові обов’язки передбачають безпосередню співпрацю з менеджментом і командами компонентів 1 та 2 у впровадженні цілей і завдань проєкту DECIDE в Полтавській області, зокрема:
– Забезпечення реалізації плану впровадження Проєкту в регіоні, у т.ч.:
o організація заходів на рівні області та у громадах-партнерах Проєкту;
o організація робочих візитів українських і міжнародних експертів,
o організація тренінгів для всіх цільових категорій Проєкту;
o супровід впровадження Проєкту в усіх школах ОТГ-партнерів в регіоні;
o організаційний супровід проведення соціологічних і моніторингових досліджень у рамках Проєкту;
o налагодження співпраці Проєкту з регіональними та місцевими ЗМІ;
o підготовка інформаційно-аналітичних документів, збір статистичних даних по регіону;
o підготовка регулярної звітності про стан впровадження Проєкту в регіоні, включаючи піврічні та фінальні звіти тощо.

5. КВАЛІФІКАЦІЯ, НАВИЧКИ ТА ДОСВІД

5.1. Кваліфікація та навички
– Вища освіта (ступінь магістра з педагогіки, економіки, менеджменту або у дотичних галузях).
– Вільне володіння українською мовою, знання англійської мови буде перевагою.
– Високий рівень організаційних, комунікаційних та управлінські якостей.
– Навички з організації та проведення заходів, управління та планування.
– Здатність вирішувати проблеми та дотримуватися строків.
– Навички з підготовки аналітичних документів, звітів, угод і контрактів тощо.
– Вміння працювати в команді та індивідуально.
– Відмінне володіння основними програмами Microsoft та Google.

5.2. Професійний досвід та знання:
– Не менше 3 років досвіду роботи на керівній посаді в галузі освіти, державному секторі або місцевому самоврядуванні.
– Ґрунтовні знання в сфері управління освітою, а також обізнаність щодо порядку денного впровадження реформ освіти та децентралізації в Україні.

Для участі в конкурсі просимо подати:
✔ CV (українською та англійською мовами);
✔ мотиваційний лист (українською та англійською мовами), в якому описати свій досвід роботи та компетенції, вказати посилання на публікації, вказати очікуваний розмір заробітної плати.

Якщо Ви зацікавились вакансією та готові стати частиною команди DECIDE, просимо до 24 квітня 2020 року (включно) надіслати документи на адресу електронної пошти [email protected] (в темі листа зазначте: «Вакансія: Регіональний/на координатор/ка в Полтавській області»).

На співбесіду буде запрошено тільки кандидатів/ок, які пройдуть попередній відбір. Співбесіда відбудеться протягом місяця після кінцевої подачі документів на конкурс, у т.ч. дистанційно (за потреби).


Останні публікації цього розділу:

Вакансія: Спеціаліст з моніторингу і оцінки (Українська мережа за права дитини)

Спеціаліст у сфері повернення активів з досвідом викладацької діяльності

Consultant to analyze the functions and cross-references between different state agencies across the perspective of TB response in Ukraine / Консультант з проведення аналізу функцій і взаємодії державних органів у питаннях протидії ТБ в Україні

Вакансія: Environmental Compliance Specialist (Short-Term Consultancy)

Перекладач (усний та письмовий переклад) у Проект міжнародної технічної допомоги «Програма USAID з аграрного і сільського розвитку (АГРО)»

Аналітик-розслідувач, фахівець з OSINT