Експерт з розвитку центрів/агрохабів агрокомпетенцій по наданню комплексних послуг для агровиробників

Зафіксувати у Google календарі!


Chemonics_logo
Експерт з розвитку центрів/агрохабів агрокомпетенцій по наданню комплексних послуг для агровиробників

Проект міжнародної технічної допомоги «ПРОГРАМА USAID З АГРАРНОГО  І СІЛЬСЬКОГО РОЗВИТКУ (АГРО)» шукає експерта з розвитку центрів/агрохабів агрокомпетенцій по наданню комплексних послуг для агровиробників.

Метою діяльності спеціаліста буде розробка бізнес-моделі по функціонуванню центрів агрокомпетенцій, які забезпечують потреби агровиробників у засобах виробництва, сервісних та інформаційно-консультаційних послугах на місцевому рівні.

Основні функції:

  • Узагальнення досвіду та кращих практик, підготовка  SWOT аналіз ринку агросервісних послуг: дистрибуції та постачання засобів виробництва, спеціалізованих сервісів, консультаційно-навчальних  та інших послуг для агровиробників на місцевому рівні.
  • Розробка та обгунтування бізнес-моделі створення центрів/агрохабів агрокомпетенцій, яка передбачає економічну обґрунтованість та сталість діяльності центрів/агрохабів у наданні комплексу сервісних, дистрибуційних та консультаційних послуг.
  • Презентація бізнес-моделей.
  • Обговорення та доопрацювання бізнес-моделі відповідно рекомендацій.
  • Заключний звіт.

Детальний план, вимоги до кандидатів та інші подробиці дивіться у повному тексті оголошення Експерт з розвитку центрів_агрохабів агрокомпетенцій по наданню комплексних послуг для агровиробників

Місце виконання завдання – за місцем розташування виконавця з можливістю короткотермінових виїздів на підприємства за потребою.

Термін виконання завдання: з 10 серпня 2020 року по 30 вересня 2021 року, загальна кількість днів: 28 днів.

Зацікавлених кандидатів просимо надсилати резюме та супровідний лист на електронну адресу [email protected] не пізніше 5 серпня 2020 р. з поміткою Експерт з розвитку центрів агрокомпетенцій по наданню комплексних послуг для агровирбників та Вашим прізвищем у темі листа. Будь-ласка, жодних запитів за телефоном, ми зв’яжемося тільки з фіналістами.


Останні публікації цього розділу:

Адміністратор бази даних програми Shelter/WASH / Shelter/WASH Database Officer

Грантрайтер в СК Параграф

УНЦПД шукає дизайнера візуальних матеріалів

Technical Translator/ Технічний перекладач

Individual consultant to facilitate the online National dialogue between civil society, National TB Program and health services to provide people-centered TB care in the Republic of Armenia/ Консультант

Фінансовий менеджер в ГО "Інтерньюз-Україна"