ACREC шукає викладача/ку курсу “Повернення активів, одержаних внаслідок корупційних правопорушень”
ЗАВЕРШЕНО
- Загальна інформація про посаду:
Міждисциплінарний науково-освітній центр протидії корупції (далі – ACREC) запрошує спеціаліста у сфері повернення активів з досвідом викладацької діяльності для викладання навчального курсу «Повернення активів, одержаних внаслідок корупційних правопорушень» Магістерської програми «Антикорупційні студії». Цей курс є одним із нормативних навчальних курсів в рамках Магістерської програми «Антикорупційні студії». Викладач/-ка (експерт/-ка) у сфері повернення активів буде відповідальний/-на за розробку змісту та викладання авторської програми курсу «Повернення активів, одержаних внаслідок корупційних правопорушень» в рамках Магістерської програми «Антикорупційні студії». Всі активності викладача/-ки у сфері мають здійснюватися у тісній співпраці та за попереднім узгодженням з ACREC.
- Технічне завдання.
(а) Завдання: викладання навчального курсу «Повернення активів, одержаних внаслідок корупційних правопорушень» Магістерської програми «Антикорупційні студії» Національного університету «Києво-Могилянська академія».
(б) Інформація про проект: Магістерська програма «Антикорупційні студії» – це унікальна навчальна програма для здобуття освітнього рівня магістра, що поєднує у собі широкий спектр дисциплін у сфері політичної науки, права, економіки та соціології. Програму «Антикорупційні студії» було розроблено Міждисциплінарним науково-освітнім центром протидії корупції спільно з кафедрою політології Національного університету «Києво-Могилянська академія», де вона реалізовується з вересня 2019 року.
(в) Обсяг роботи експерта:
- Провести лекції, практичні/семінарські заняття згідно з навчальним планом програми курсу (30 аудиторних годин (15 пар));
- Надавати студентам самостійні (проміжні та підсумкові) роботи для оцінки якості отриманих знань та контролювати процес їх написання;
- Проводити консультації для студентів програми з метою надання додаткової інформації та\або закріплення матеріалу навчального курсу (за потреби).
- Проведення підсумкового контролю якості знань студентів.
(г) Очікуваний продукт роботи експерта:
- Проведення 30 годин аудиторних занять (15 пар);
- Проведення проміжної та підсумкової оцінки знань студентів.
(ґ) Вимоги до змісту та методології навчального курсу:
- Заняття повинні включати інтерактивні методики викладання, зокрема лекції-дискусії, роботи в малих групах, кейси, тощо;
- Зміст курсу повинен бути розрахований на 3 академічних кредити (60 академічних годин, з низ 30 годин аудиторних занять);
- Зміст курсу повинен включати такі питання: загальні засади розшуку, повернення і передачі в управління активів, одержаних від корупційних правопорушень; розробка політики і нормативно- правового регулювання в цій сфері; інституційне забезпечення розшуку, повернення і передачі в управління активів, одержаних від корупційних правопорушень; форми та способи приховування активів, одержаних від корупційних правопорушень; ініціювання розшуку та повернення активів, одержаних від корупційних правопорушень; міжнародне співробітництво у сфері розшуку та повернення активів, одержаних від корупційних правопорушень; засоби і методи розшуку і повернення активів, одержаних від корупційних правопорушень; порядок розшуку, повернення і передачі в управління активів, одержаних від корупційних правопорушень тощо.
(д) Термін контракту та дедлайн:
Ця робота для кандидатів, що є громадянами України; тривалість роботи – листопад-грудень 2023 року.
(е) Формат та умови роботи:
Викладання здійснюватиметься в онлайн форматі за допомогою цифрових засобів зв’язку (Zoom). Заняття проходять у вечірній час (з 18:00). Апліканти мають враховувати можливі труднощі, пов’язані із відключенням електроенергії та відсутністю інтернет зв’язку.
- Вимоги до досвіду та кваліфікацій:
(а) Магістр, Доктор філософії зі спецальності право, міжнародне право, облік і оподаткування, фінанси, банківська справа та страхування, публічне управління і адміністрування / L.L.M., MA in Public Administration, Finance, PhD in Law, Public Administration, International Law, Finance.
(б) Мати професійний досвід викладацької діяльності у сфері антикорупції;
(в) Гнучкість та спроможність узгоджувати деталі навчальної програми з ACREC та донорською організацією;
(г) Готовність надавати інформаційно-консультаційну допомогу учасникам програми під час курсу;
(ґ) Мати відмінне володіння українською мовою та робочий рівень володіння англійською мовою;
(д) Здатність працювати в межах чітко встановлених дедлайнів та дотримуватись термінів виконання навчально-методичного плану курсу.
- Для участі у конкурсному відборі необхідно відправити наступні документи:
(а) Резюме кандидата, яке відповідає всім вищеперерахованим вимогам;
(б) Зразок програми авторського курсу та/або відео з публічним виступом, копію власної наукової роботи (статті тощо).
- Документи треба надсилати на поштову скриньку: [email protected]
- Дедлайн подачі заявок: 12 листопада 2023 року.
Магістерська програма «Антикорупційні студії» реалізується в рамках проєкту «Підтримка організацій-лідерів у протидії корупції в Україні «Взаємодія» і стала можливою завдяки підтримці американського народу через Агентство Сполучених Штатів з міжнародного розвитку (USAID). Зміст Магістерської програми «Антикорупційні студії» є виключною відповідальністю Міждисциплінарного науково-освітнього центру протидії корупції і необов’язково відображає погляди USAID чи Уряду Сполучених Штатів.
Проєкт «Підтримка організацій-лідерів у протидії корупції в Україні «ВзаємоДія» – це п’ятирічна ініціатива Агентства Сполучених Штатів з міжнародного розвитку (USAID), мета якої – допомогти Україні протидіяти корупції та підвищити рівень підзвітності та прозорості врядування в Україні. Програма спрямована забезпечити ключові урядові установи додатковими можливостями для боротьби з корупцією, зміцнити підтримку та залучити громадянське суспільство до антикорупційних ініціатив, зменшити рівень терпимості громадян до корупції, а також забезпечити максимальну прозорість та підзвітність повоєнної відбудови та відновлення України.