Запит на отримання інформації (ЗОІ) №DGE-006: Інженерно-проєктувальні послуги та послуги нагляду за будівельними роботами та впровадженням

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Додано:
DG-East

OfficeSignA3 whitepng_Page1
Запит на отримання інформації (ЗОІ) №DGE-006: Інженерно-проєктувальні послуги та послуги нагляду за будівельними роботами та впровадженням

Запит на отримання інформації (ЗОІ) №DGE-006: Інженерно-проєктувальні послуги та послуги нагляду за будівельними роботами та впровадженням.

Програма «Демократичне врядування у Східній Україні» (DG-East) - програма Агентства США з міжнародного розвитку USAID , що імплементується  компанією “Кімонікс Інтернешенл Інк”. Метою Програми є підтримка України під час перехідного періоду. У рамках програмної діяльності, необхідно здійснити запит на отримання інформації (ЗОІ) №DGE-006: Інженерно-проєктувальні послуги та послуги нагляду за будівельними роботами та впровадженням.

 Деталі конкурсу та форми для заповнення знаходяться в додаткуRFI_DGE-006

Прохання надсилати Ваші питання та пропозицію на електронну адресу [email protected],  зазначивши в темі листа Request for Information (RFI) No.DGE-006, та вказавши назву Вашої організації в самому листі.

Кінцевий термін подання пропозицій 04 листопада 2019 р. 18:00


Останні публікації цього розділу:

Конкурс на проведення зовнішньої оцінки (external evaluation)

Конкурс "Суперсила для жіночих правозахисних організацій"

В Україні започатковано освітньо-грантову програму для жінок-фермерок – TalentA

Тендер із закупівлі екскаватора-навантажувача для Верхнянської ОТГ (переоголошення)

Тендер на закупівлю будівельних матеріалів для Нижньовербізької ОТГ

Тендер на закупівлю УЗД апарату для Новоолександрівської ОТГ