Запит на надання пропозицій на виконання активності «Сучасні послуги – сучасна країна: Покращення надання послуг в м. Маріуполь»

Зафіксувати у Google календарі!


Додано:
DG-East

OfficeSignA3-whitepng_Page1-1024x724
Запит на надання пропозицій на виконання активності «Сучасні послуги – сучасна країна: Покращення надання послуг в м. Маріуполь»

Кімонікс Інтернешнл Інк. (надалі іменується “Кімонікс”) у рамках реалізації Проекту USAID «Демократичне врядування у Східній Україні» (DG East) оголошує конкурс на подання проекту DG East пропозицій від компаній і організацій щодо виконання активності «Сучасні послуги – сучасна країна: Покращення надання послуг в м. Маріуполь».

Основні терміни за цим запитом надаються нижче:

Оголошення ЗНП

10/7/2020

Термін подання письмових запитань 

3/8/2020

Термін надання відповідей/роз’яснень

7/8/2020

Термін подання пропозиції

17/8/2020

(Приблизна) дата присудження субконтракту

8/9/2020

 Усі питання щодо цього запиту просимо надсилати до 3 серпня 2020 р. на електронну пошту [email protected] (Тема : Питання RFP DGE-017). 

За необхідності, Кімонікс надасть відповіді на всі релевантні отримані питання у додатку, який буде розміщено на вебсайті, на якому був опублікований цей ЗНП.

Пропозиції повинні бути отримані до 23:59 Київського часу 17 серпня 2020 р. на таку адресу: [email protected] і повинні містити посилання на ЗНП № DGE-017 у темі листа електронної пошти.

Повний текст конкурсу на виконання активності «Сучасні послуги – сучасна країна: Покращення надання послуг в м. Маріуполь»: RFP DGE-017 Modern Services – Modern Country Mariupol services delivery improvement


Останні публікації цього розділу:

Конкурс “Лови фейк!”

Реєстрація на тренінг "Участь громади у вирішенні екологічних проблем". Для мешканців Кіровоградської області

Відкриті торги на пошук приміщення для проведення тренінгів та організації харчування учасників тренінгів у місті Дніпро та м.Кривий Ріг

Тендер на закупівлю канцелярських та господарських товарів для офісу проекту USAID/Кібербезпека

Тендер щодо організації заходу "Тренінг з адвокації та комунікацій», Київська область 25-28 серпня 2020

Отримай професію у сфері туризму: нова можливість для людей з інвалідністю