Запит на надання пропозицій на надання послуг з реалізації пілотного проекту з моніторингу зрошуваних та осушуваних земель

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


chemonics_logo
Запит на надання пропозицій на надання послуг з реалізації пілотного проекту з моніторингу зрошуваних та осушуваних земель

Програма з аграрного і сільського розвитку (АГРО) оголошує конкурс на надання послуг з реалізації пілотного проекту з моніторингу зрошуваних та осушуваних земель

Технічне завдання

У рамках Технічного завдання Підрядник відповідатиме за виконання наступних завдань:

  1. Аналіз чинного законодавства щодо проведення моніторингу зрошуваних та осушуваних земель, стану та технології його проведення, точності, повноти, достовірності і актуальності даних для пілотної території.
  2. Збір доступних даних ДЗЗ та їх аналіз і оцінка можливостей використання для цілей моніторингу зрошуваних та осушуваних земель на пілотній території, обраній AGRO.
  3. Проведення протягом 3 місяців систематичних спостережень та автоматизованого дешифрування даних ДЗЗ з метою визначення даних і показників для пілотної території та всіх земельних ділянок на ній, що використовуються в сільськогосподарських цілях, за різним складом угідь, за видами сільськогосподарських культур та меліоративними заходами (зрошуються/осушуються).
  4. Аналіз одержаної інформації на відповідність даним Державного земельного кадастру та попередній інформації моніторингу зрошуваних та осушуваних земель на цій території.
  5. Систематичне оприлюднення геоданих та метаданих на доступному геопорталі.
  6. Аналіз і тестування чинної Інструкції з організації та здійснення моніторингу зрошувальних та осушуваних земель на можливість отримання інформації за допомогою сучасних ГІС-технологій та методів ДЗЗ в автоматизованому режимі.
  7. Підготовка пропозицій щодо вдосконалення законодавства та впровадження інноваційних методів ведення моніторингу зрошуваних та осушуваних земель на пілотній території, обраній АГРО, із застосуванням сучасних ГІС-технологій та методів ДЗЗ. Очікується, що Підрядник надасть пропозиції щодо внесення відомостей до Державного земельного кадастру, оприлюднення геоданих та метаданих, використання апаратного ліцензійного та розробленого програмного забезпечення, і технічні вимоги до створення системи на постійно діючій основі.

Усі письмові запитання та уточнення стосовно цього запиту на пропозицію мають бути складені в письмовій формі та подані на ім’я Володимира Наконечного, керівника департаменту субгрантів і контрактів, не пізніше 18:00 за Київским часом 4  серпня 2021 р.

Пропозиції, надіслані у вигляді повідомлень електронною поштою, мають бути отримані не пізніше 18.00 за Київским часом 11 серпня 2021 р., за наведеною нижче адресою: 

[email protected]

Завантажити деталі


Останні публікації цього розділу:

Call for Рroposals Implementation of Adult Education Survey (AES) in Ukraine 2021-2022

Конкурс на закупівлю послуг відео зйомки та монтажу

Конкурс на закупівлю послуг smm-просування

Надання послуг із дизайнування та реалізації проєкту з розвитку лідерського потенціалу жінок у місцевому самоврядуванні

Тендер із закупівлі спортивного обладнання для 4-х тер. громад

Конкурс з підтримки громадських ініціатив «Мрієш? Дій!»