Запрошення подати тези для участі в П’ятому щорічному регіональному науковому симпозіумі в рамках концепції “Єдине здоров’я”

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Додано:
Yaryna Masniuk

BTRP symposium
Запрошення подати тези для участі в П’ятому щорічному регіональному науковому симпозіумі в рамках концепції “Єдине здоров’я”

Симпозіум відбуватиметься з 06 по 10 квітня 2020 року у місті Київ за підтримки Програми зменшення біологічної загрози (ПЗБЗ) Агентства зменшення загрози Міністерства оборони США.

Тези для участі в Симпозіумі приймаються до 1 грудня 2019 року. Всі тези будуть опубліковані у Збірнику тез Симпозіуму, а учасники отримають сертифікат, що підтверджує участь у заході.

Подача тез, участь в Симпозіумі, публікація тез у збірнику тез та видача сертифікатів є безкоштовними для всіх учасників.  

Зареєструватись на Симпозіум 2020 та подати тези можна на сайті: symposium2020.ua-sea.com

Основна ціль цього заходу – поширення знань про особливо небезпечні інфекції, а також захворювання, що є спільними для людей та тварин, методи їх діагностики та профілактики.

Перелік тем включає інфекційні захворювання людей та тварин, ветеринарна медицина, громадське здоров’я, біотехнологія, гігієна навколишнього середовища, токсикологія, управління в системі охорони здоров’я та розробка нормативно-правової бази. 

Участь можуть взяти співробітники академічних та науково-дослідних установ, молоді вчені та вчені з досвідом, аспіранти, інтерни, магістри, студенти

Симпозіум ПЗБЗ відбувається щорічно, починаючи з 2016 року. Минулий Симпозіум, що проходив з 20 по 24 травня 2019 року в міжнародному виставковому центрі «Український дім» у місті Києві, зібрав понад 570 учасників зі 119 різних науково-дослідних установ із 10 країн світу (Україна, Молдова, Білорусь, Вірменія, Азербайджан, Грузія, Казахстан, Швейцарія, Польща, США та Велика Британія). Учасники Симпозіуму 2019 представляли наступні установи:

  • 23 лабораторні центри Міністерства охорони здоров’я України
  • 34 вищі навчальні заклади Міністерства охорони здоров’я України, Міністерства освіти України та Міністерства оборони України
  • 4 науково-дослідні установи Національної академії наук України
  • 5 науково-дослідних установ Національної академії медичних наук України
  • 11 науково-дослідних установ Національної академії аграрних наук України  
  • 17 закордонних науково-дослідних та вищих навчальних закладів та інші

Протягом 5 повних днів заходу були обговорені актуальні питання особливо небезпечних інфекцій, захворювань, що є спільними для людей та тварин, а також сучасні проблеми системи громадського здоров’я та ветеринарної медицини. Симпозіум був сформований у вигляді головної зустрічі, 5 паралельних сесій з громадського здоров’я та клінічної медицини, 3 сесій з формування політики, 3 навчальних сесій та щоденних постерних сесій.

Більше інформації про П’ятий щорічний регіональний науковий симпозіум в рамках концепції “Єдине здоров’я” за підтримки ПЗБЗ в Україні Ви можете дізнатись на сайті swmprogramua.com

У разі виникнення запитань, будь ласка, звертайтесь до оргкомітету за адресою [email protected] 


Останні публікації цього розділу:

Тендер на проведення тренінгу щодо впровадження методології Getting Things Done (GTD) з питань управління справами

Тендер на закупівлю медичних засобів індивідуального захисту

Конкурс на виготовлення поліграфічної продукції

Тендер на закупівлю обладнання для заходів

Тендер на закупівлю робіт з логістичної підтримки організації та проведення заходів (ГС "Українська мережа за права дитини")

Програма «Менеджмент соціальних інновацій»