Запрошення до участі в проєкті «Добрі практики юристів для правосуддя в інтересах дитини в Україні»

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Додано:
ГО "MART"

_38816-125
Запрошення до участі в проєкті «Добрі практики юристів для правосуддя в інтересах дитини в Україні»

Запрошуємо представників (-ць) юридичних професій, які працюють з дітьми в конфлікті з законом на стадії досудового та судового провадження (адвокати, прокурори, судді, юристи громадських організацій та соціальних служб) до участі в проекті «Добрі практики юристів для правосуддя в інтересах дитини в Україні».

Проєкт спрямовано на посилення потенціалу суддів, адвокатів, прокурорів та юристів громадських організацій і соціальних служб у професійній діяльності в сфері прав дитини та на розробку інноваційних практик застосування міжнародних стандартів прав людини при здійсненні правосуддя в інтересах дитини.

Усі зацікавлені взяти участь у проєкті зможуть з 15 липня по 20 серпня 2020 року пройти дистанцій курс «Міжнародні стандарти в сфері захисту прав дитини» на платформі дистанційного навчання Міжнародної мережі домів прав людини. Курс передбачає 120 годин навчальних занять, із них 10 годин – контактних занять та 110 годин – самостійної роботи.

Якщо Ви бажаєте взяти участь у проєкті, просимо до 12 липня 2020 року заповнити форму заявки.

У наступних заходах проєкту, за результатами конкурсу, зможуть взяти участь 15 мотивованих випускників курсу. Основними критеріями конкурсу будуть:

  • результати тестування по проходженні дистанційного курсу Міжнародні стандарти в сфері захисту прав дитини»;
  • наявність обґрунтованих інноваційних правових ініціатив для імплементації у практику здійснення правосуддя в інтересах дитини в Україні; 
  • представленість у групі для участі у подальших заходах проєкту різних професійних позицій (судді, адвокати, прокурори, юристи соціальних служб та громадських організацій);
  • орієнтовно рівна кількість жінок та чоловіків у групі проєкту.

Творча група із 15 фахівців візьме участь у наступних заходах[1]:

Серпень – грудень 2020 року

Два семінари (по 2 та по 3 дні) на базі Освітнього дому прав людини (Чернігів) та Бахмацького районного суду (Чернігівська область). Участь у семінарах передбачатиме застосування теоретичних знань, отриманих під час дистанційного навчання, на практиці. Разом з польськими та українськими тренерами група працюватиме над варіантами застосування стандартів прав людини  в конкретних практичних ситуаціях, зокрема, з використанням прецедентної практики Європейського суду з прав людини. Ці заходи також гратимуть роль творчих майданчиків для розробки, опису та обґрунтування інноваційних практик застосування міжнародних стандартів прав людини при здійсненні правосуддя в інтересах дитини. 

Листопад 2020 року

Навчальний візит (5 днів) до Польщі під час якого учасники(-ці) зможуть ознайомитись з польською моделлю системи правосуддя щодо дітей, які мають конфлікт з законом, відвідуючи сімейні суди та інші національні органи, що працюють в інтересах дитини. Зустрічі з польськими адвокатами і суддями дозволять обмінятися досвідом з практичною метою застосування працюючих практик правосуддя в інтересах дитини.       

Грудень 2020 року

Підсумковий захід проєкту, що дозволить представити його результати для юристів –  практиків, науковців, державних органів, соціальних служб та громадських організацій, які працюють в інтересах дітей в Україні.

В межах проєкту також відбудуться публічні просвітницькі заходи у формі відкритих вебінарів. А опис розроблених учасниками(-цями) найкращих практик будуть видані в електронній та друкованій версіях.

Проєкт є продовженням довгострокової ініціативи громадської організації MART по роботі в інтересах дітей у конфлікті з законом, і здійснюється у співпраці з Гельсінським Фондом з прав людини (Варшава) та Освітнім домом прав людини в Чернігові за підтримки програми RITA (Польща) та Фонду Домів Прав Людини (Осло).

Чекаємо на заповнені форму заявки до 12 липня 2020 року.

Якщо у Вас є запитання, звертаєтеся будь ласка за контактами:

Email: [email protected]

Телефон: 050-383-33-42  

Керівник проекту: Руслана Бурова

Будемо раді співпраці!


[1] Очні заходи в межах проєкту відбуватимуться з дотриманням усіх норм карантинних обмежень, пов’язаних з пандемією COVID-19 і що існуватимуть на час проведення цих заходів.


Останні публікації цього розділу:

Закупівля фото та аудіо обладнання

Конкурс на розробку технічної документації для поліпшення ефективності об’єктів, що забезпечують теплопостачання

Набір команд до проєкту "Зміцнення громадянського активізму серед молоді"

Відкритий тендер із закупівлі товарів (трактор)

Конкурс на закупівлю Ноутбуків

Конкурс проєктів серед жителів Білгород-Дністровська