Western NIS Enterprise Fund анонсує новий проєкт з кредитування соціальних підприємств зі cходу України

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


East_SE_Loans
Western NIS Enterprise Fund анонсує новий проєкт з кредитування соціальних підприємств зі cходу України

Western NIS Enterprise Fund (WNISEF) оголошує прийом заявок на кредитування під низькі відсотки для соціальних підприємств зі Сходу України. Новий проєкт WNISEF «Доступні кредити для соціальних підприємств Східної України» має розмір 100 000 доларів США та впроваджується завдяки підтримці американського народу через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) згідно з умовами контракту з Western NIS Enterprise Fund в рамках Проєкту USAID «Економічна підтримка Східної України».

Прийом заявок триватиме з 22 липня по 31 серпня 2020 року. Після закінчення прийому, заявки будуть розглянуті та у партнерстві з Ощадбанком буде видано від 3 до 5 кредитів під низькі відсотки для соціальних підприємств зі Сходу України.

«Це перший приклад співпраці нашої програми з іншими інституціями, який дозволить застосувати наш відпрацьований і успішний механізм доступного кредитування для вирішення конкретних завдань наших партнерів, у даному випадку – економічної підтримки Східної України. Ми робимо акцент саме на підтримці соціальних підприємств, оскільки впевнені, що підсилення їх комерційної складової сприятиме ефективнішому вирішенню нагальних соціальних та екологічних проблем у зазначених областях», зазначив Василь Назарук, керівник Програми соціального інвестування WNISEF.

Розмір кредиту для одного підприємства складатиме 10 000 – 40 000 доларів США у гривневому еквіваленті. Відсоткова ставка – 5% річних, що є найнижчою ставкою для підприємців в Україні. Кредити видаватимуться терміном 6-36 місяців, і після повернення, вивільнені ресурси будуть використані для нових кредитів.

До розгляду будуть братися заявки від соціальних підприємств з Донецької та Луганської областей, які є прибутковими, і термін діяльності яких перевищує 12 місяців.

Проєкт здійснюється в рамках Програми соціального інвестування WNISEF, яка спрямована на забезпечення підтримки приватних підприємств та фізичних осіб-підприємців з метою досягнення соціального та екологічного впливу в Україні через створення механізму доступного кредитування спільно з банками-партнерами «Ощадбанк» і «Кредобанк», надання тренінгових та консультаційних послуг, коучингу і наставництва.

Програма працює в Україні з 2016 року і за цей час вже видано 22 кредити на суму більше 24,5 мільйонів гривень соціальним підприємствам з 8 регіонів України, а сума соціальних інвестицій підприємствами перевищила 28,5 мільйонів гривень.

***

Western NIS Enterprise Fund (WNISEF) – перший в Україні та Молдові регіональний фонд прямих інвестицій з капіталом 150 млн. дол. США, заснований за фінансування уряду США через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID). Фонд має понад 20 років досвіду успішного інвестування в підприємства малого та середнього бізнесу. Загалом фонд інвестував 186 млн. дол. США в 130 компаній з приблизно 26 000 працівників та зробив можливим залучення 1,85 млрд. дол. США в компанії України та Молдови. З 2015 року фонд реалізує програму технічної допомоги в Україні та Молдові на загальну суму 35 млн. дол. США, основними елементами якої є сприяння експорту, місцевий економічний розвиток, соціальне інвестування та економічне лідерство. WNISEF фінансує інноваційні високоефективні програми, що спрямовані на здійснення реформ та змінюють життя звичайних людей в Україні та Молдові. www.wnisef.org.

Проєкт WNISEF «Доступні кредити для соціальних підприємств Східної України» реалізовується Western NIS Enterprise Fund (WNISEF)  завдяки підтримці американського народу через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) в рамках Проєкту USAID «Економічна підтримка Східної України». Зміст цієї публікації є відповідальністю Western NIS Enterprise Fund (WNISEF) і необов’язково відображає погляди USAID чи Уряду Сполучених Штатів Америки.

Контактна особа:

Василь Назарук

Керівник Програми соціального інвестування WNISEF

[email protected]


Останні публікації цього розділу:

Тендер на проведення фасилітованої сесії фасилітованої сесії для розробки закупівельної політики організації

ЛЕСЯ їде в Одесу! Реєстрація на програму ЛЕСЯ від Національного Демократичного Інституту

Реєстрація на програму ЛЕСЯ від Національного Демократичного Інституту онлайн!

Girls Leadership Academy 2.0: простір твого зростання

Фундація DEJURE оголошує тендер на проведення соціологічного дослідження серед підлітків

ГО «КРИМСОС» шукає підрядника на надання послуг синхронного перекладу з Англійської на Українську та з Української на Англійську