Всеукраїнський конкурс соціального відео “Міфи та стереотипи щодо домашнього насильства та алгоритм безпечної поведінки” для шкільної молоді

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Додано:
childsmile

ZHittya bez nasil'stva_конкурс
Всеукраїнський конкурс соціального відео “Міфи та стереотипи щодо домашнього насильства та алгоритм безпечної поведінки” для шкільної молоді

Запрошуємо шкільну молодь (молодіжні команди) із усієї України до участі у творчому конкурсі соціального відео про про міфи та стереотипи щодо домашнього насильства та про алгоритм безпечної поведінки у разі потрапляння в ситуації домашнього насильства. 

Відео конкурсантів повинні розкривати одну з наступних тем: 

  • міфи на стереотипи щодо домашнього насильства;
  • алгоритм безпечної поведінки в разі потрапляння в ситуації домашнього насильства.

Мета конкурсу: привернути увагу  молоді  до проблеми домашнього насильства та сприяти підвищенню рівня інформованості населення щодо алгоритму безпечної поведінки в разі потрапляння в ситуації домашнього насильства.

Загальний призовий фонд конкурсу: 40 000 грн. За кошти призового фонду буде здійснена закупівля призів для переможців: USB-колонки та бездротові навушники. Переможцями конкурсу будуть обрані декілька кращих робіт.

Строки конкурсу: роботи приймаються з 13.09.2021 р. по 30.10.2021 р. включно, шляхом заповнення заявки на участь у Конкурсі (https://forms.gle/GLJq9UDeu54Xp3pJ7) та надання посилання на Відеороботу, розміщену на веб-сайті youtube.com.

Технічні вимоги:

  • хронометраж роліка до 120 секунд;      
  • мова українська;       
  • формат Full HD (1980х1020), HD (1280х720).

Детальніші умови в Положенні про конкурс за посиланням

Молодіжним командам надається необхідна менторська підтримка у створенні відео у вигляді онлайн інформаційних сесій. За допомогою звертайтеся у Telegram:

Питання по темі конкурсу – @irachornaya 

Технічні питання зі створення відео – @maxkhoroshkov

Переможці будуть оголошені 25.11.2021 року. Фіналісти будуть запрошені на Фестиваль соціального відео для нагородження до Запоріжжя, що відбудеться 25.11.2021 року.

У разі виникнення інших запитань, звертайтеся на електронну пошту: [email protected] із зазначенням в темі листа: “Щодо конкурсу соціального відео” 

Конкурс оголошено благодійною організацією «Благодійний фонд «Посмішка ЮА» за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні в рамках проєкту «Життя без насильства».


Останні публікації цього розділу:

Тендер на закупівлю швейного обладнання для Усть-Путильської ТГ (Чернівецької області)

Тендер на закупівлю послуг з організації заходів “Ретріт для команди програми DOBRE”

Курс “Антикорупційна експертиза”

Грантові можливості від сучасного демократичного фонду Spark fund

Конкурс з підтримки громадських ініціатив «Байдужість – це не про нас!»

Тендер на закупівлю системи контролю за дотриманням етичних та антикорупційних стандартів державного підприємства