Вікі любить Землю 2015: покажи світові природу України!

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


конкурс
Вікі любить Землю 2015: покажи світові природу України!

Першого травня розпочинається третій конкурс фотографій природних пам’яток України «Вікі любить Землю». Його проводить громадська організація «Вікімедіа Україна» в рамках міжнародного конкурсу «Wiki Loves Earth». Цього року паралельно відбудуться конкурс фотографій об’єктів природо-заповідного фонду України і конкурс статей у Вікіпедії про них.

«Доступність інформації про об’єкти природо-заповідного фонду України — національні парки, заповідники, заказники та інші типи природоохоронних об’єктів — це перший крок до збереження природи. І цей крок може зробити будь-хто», — зазначає виконавчий директор ГО «Вікімедіа Україна» Наталія Тимків.

У рамках конкурсу буде відзначено авторів у номінаціях «Найкраще фото», «Найбільша кількість сфотографованих об’єктів». Авторів знімків маловідомих і ще не фотографованих пам’яток нагородять окремо — у спецномінації «Освітлинимо безсвітлинні» за підтримки Національного екологічного центру України та Дружини охорони природи «Зелене Майбутнє».

У 2014 році у міжнародному конкурсі було завантажено понад 70 тисяч фотографій, з них з України — понад 12 тисяч. В українському конкурсі 2014 року перемогло фото Демерджі-яйли з Криму, у міжнародному — Карпатського національного парку. Як і раніше, фотографії з Криму беруть участь в українській частині конкурсу.

2015 року у «Wiki Loves Earth» разом з Україною візьмуть участь понад 20 країн світу: Алжир, Бразилія, Німеччина, Пакистан, Швейцарія та інші. Конкурс триватиме з 1 по 31 травня.

2015 року у «Wiki Loves Earth» разом з Україною візьмуть участь понад 20 країн світу: Алжир, Бразилія, Німеччина, Пакистан, Швейцарія та інші. Конкурс триватиме з 1 по 31 травня.

Сайт конкурсу

За деталями звертайтеся:
Олена Захарян, прес-секретар Вікімедіа Україна
+38 096 916 07 19; [email protected]

Довідково:

«Вікімедіа Україна» — громадська організація, регіональне відділення Фонду Вікімедіа, що займається підтримкою проектів Вікімедіа (Вікіпедії, Вікіновин, Вікімандрів тощо) в межах України. У 2013 році вона першою провела фотоконкурс «Вікі любить Землю» і є основним організатором міжнародного конкурсу у 2014 і 2015 роках.

Джерело : Wikimedia Ukraine


Останні публікації цього розділу:

Тендер на закупівлю послуг організації та проведення літнього табору психологічної реабілітації

Оголошення про тендер: послуги друку

Міжнародний Республіканський Інститут оголошує подовження строку подачі заявок на тендер з надання послуг проведення національного дослідження в Україні

Міжнародний Республіканський Інститут оголошує подовження строку подачі заявок на тендер з надання послуг проведення фокус груп

Всеукраїнська благодійна організація «КОНВІКТУС УКРАЇНА» оголошує конкурсні торги (тендер) на закупівлю та адресну доставку медикаментів та товарів медичного призначення для забезпечення реалізації проектів Організації

Конкурсні торги (тендер) на закупівлю готових меблевих виробів