Відкритий тендер із закупівлі товарів/послуг на закупівлю камер відеоспостереження та їх встановлення

Зафіксувати у Google календарі!


Додано:
GirskeBym

videnabludenie
Відкритий тендер із закупівлі товарів/послуг на закупівлю камер відеоспостереження та їх встановлення

ГО «Будемо удосконалювати місто Гірське» в рамках грантового проекту «Safe school», що реалізується за підтримки Програми ООН із відновлення та розбудови миру, оголошує відкритий тендер на закупівлю камер відеоспостереження та їх встановлення.

Дата оголошення про тендер: 16 вересня 2020 р.

Термін подання тендерних пропозицій: до 1 жовтня 2020 р.

 Предметом закупівлі є товари/ послуги, а саме: 

1 . XVR5108C-X відеореєстратор 8-х канальний 2-4Мп – 1 шт.

 1. HAC-HDW1220EMP-A кут обзору 90 градусів 2Мп підсвітка 50м – 8 шт.
 2. HDD 2Тб SEAGATE – 1 шт.
 3. Блок живлення 10А 12В – 1 шт.
 4. Бокс монтажний РК-7 – 1 шт.
 5. Коробка монтажна Т-40 – 8 шт.
 6. F 690Bcu-2×0.75power-РVС FinMark мідь дріт коаксіальний комбінований – 850 м.
 7. BNC+F мідь – 16 шт.
 8. Роз’єм живлення камер – 8 шт.
 9. Монітор 27 дюймів для відеоспостереження – 1 шт.
 10. Керована веб-камера + спікерфон Aver VC 520+ – 1 шт.
 11. Роботи з монтажу та наладки обладнання, в тому числі видаткові матеріали

У вартість послуги/товару повинна бути включена доставка товару до місця призначення, а самеСтрок надання товарів/ послуг: протягом 21 дня від дати підписання Договору поставки.

Вимоги до постачальника товарів/послуг – учасника тендеру

До участі у тендері запрошуються суб‘єкти підприємницької діяльності, належним чином зареєстровані за законодавством України: постачальники, що мають  досвід роботи у відповідній сфері, відповідні КВЕД для здійснення торгівлі/надання послуг, заявлений товар у наявності на складі у вказаній кількості, можливість здійснити доставку у вказаний строк за зазначеною адресою та можливість надати оригінали супроводжуючих документів з печаткою та підписом (договір поставки, рахунок-фактура, видаткова накладна/ акт виконаних робіт)

Учасник тендеру надає організатору наступні документи:

 1. Копія документу, що підтверджує державну реєстрацію;
 2. Копія документу, що підтверджує податковий статус
 3. Тендерна пропозиція;
 4. Оригінал Рахунка-фактури
 5. Зразок договору поставки товару
 6. Паспорт товару
 7. Ліцензію на товар

Істотні критерії (умови) відбору тендерних пропозицій:

 1. Відповідність учасника кваліфікаційним вимогам тендерного оголошення;
 2. Відповідність поданих документів умовам тендерного оголошення
 3. Якість опису товару та відповідність очікуванням організатора
 4. Прийнятна ціна, умови оплати та умови надання товарів/послуг

Тендерні процедури

Запитання щодо тендеру можна надсилати в електронному вигляді за ел. адресою
[email protected] до 01 жовтня 2020 року.

До участі у відборі тендерних пропозицій допускаються тендерні пропозиції, які повністю відповідають умовам цього тендерного оголошення.

Тендерні пропозиції, мають бути чинними та не підлягатимуть внесенню змін з боку учасників тендеру, що їх подали, до повного завершення надання послуг/передачі товару

Тендерні документи повинні бути складені українською мовою, підписані уповноваженою особою учасника та засвідчені печаткою (за наявності)  та надіслані до 1 жовтня 2020 року у письмовому вигляді із зазначенням на конверті назви постачальника, “Відкритий тендер: надання товарів/послуг” «Safe school», назва «Будемо удосконалювати місто Гірське» куди надається, за адресою: 93292, Луганська обл., Попаснянський район, місто Гірське, вул. Кільцева, буд. 4 та у електронному вигляді (у форматі PDF на електронну адресу ПРООН [email protected] з темою листа «Вікритий тендер_ RPP/2020/07/192/CS _назва учасника»

 Всі тендерні пропозиції, отримані організатором після кінцевого терміну їх подання, а саме після 00-00  2 жовтня 2020 року, розгляду не підлягатимуть.

Визначення переможця тендеру, відбудеться шляхом розгляду та перевірки наданих пропозицій  на відповідність умовам конкурсу, викладеним у тендерній документації. Перевага буде надана постачальнику, пропозиція якого відповідатиме зазначеним в тендерному оголошенні критеріям та пропонуватиме найнижчу ціну.

Результати тендеру будуть повідомлені організатором учасникам тендеру шляхом надсилання відповідних повідомлень електронною поштою протягом не більше ніж трьох робочих днів з дати прийняття рішення про визначення переможців.  Дата засідання тендерного комітету для розгляду заявок та прийняття рішення має відбутися не пізніше
2 жовтня 2020 року.

Додаткові застереження

Учасник цієї загальної процедури (відкритого тендеру) приймає до уваги та погоджується з тим, що організатор тендеру залишає за собою право вимагати від учасника тендеру додаткові документи та/або інформацію, що підтверджують відповідність окремих положень документів вимогам та умовам цього тендерного оголошення.

Учасник цієї загальної процедури (відкритого тендеру) надсилаючи документи для участі у загальній процедурі (відкритому тендері) за цим тендерним оголошенням підтверджує своє розуміння та згоду з тим, що організатор тендеру може відхилити його тендерну пропозицію у випадку, якщо пропозиції інших учасників міститимуть більш вигідні умови, та що організатор тендеру не обмежений у прийнятті будь-якої іншої пропозиції з більш вигідними для нього умовами.

Документи


Останні публікації цього розділу:

Гранти House of Europe на персональні проєкти в шести сферах

Набір на онлайн курс з екологічного права «Євроінтеграційні правові інструменти захисту довкілля та прав громадян»

Харківська Міська рада оголошує конкурс соціальних проєктів

Новий проєкт для викладачів журналістики: Використання даних проти маніпуляції та дезінформації

Відкритий конкурс на закупівлю послуг із проведення культурно-пізнавального інформаційного заходу для туристичних операторів і представників ЗМІ

Тендер на закупівлю товарів/послуг