Відкритий тендер із закупівлі робіт: Автоматизована система управління дорожнім рухом без управляючого пункту на перехресті

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


тендер
Відкритий тендер із закупівлі робіт: Автоматизована система управління дорожнім рухом без управляючого пункту на перехресті

Громадська організація «Агенція місцевого економічного розвитку «Мирноград»» (ГО «АМЕР «Мирноград»») в рамках грантового проєкту «Встановлення світлофору на перехресті вул. Центральна та вул. Соборна у м. Мирноград», що реалізується за підтримки Програми ООН із відновлення та розбудови миру, оголошує відкритий тендер на закупівлю робіт по предмету: «Автоматизована система управління дорожнім рухом без управляючого пункту на перехресті вул. Центральна та вул. Соборна у м. Мирноград Донецької області».

Дата оголошення про тендер:  25.09.2020

Термін подання тендерних пропозицій: до 10:00 години 09.10.2020

Предметом закупівлі є: «Автоматизована система управління дорожнім рухом без управляючого пункту на перехресті вул. Центральна та вул. Соборна у м. Мирноград Донецької області»

 

Детальний опис послуг, що оголошуються: можна отримати адресою:

Квартал 40, буд. 1 або скачати за посиланням.

 

Контактна особа: Вікторія Бакаляр, контактний телефон 0955590820, електронна пошта [email protected]

 

Строк надання товарів/ послуг: протягом 90 днів від дати підписання Договору.

Вимоги до постачальника товарів/послуг – учасника тендеру

До участі у тендері запрошуються суб‘єкти підприємницької діяльності, належним чином зареєстровані за законодавством України, які протягом трьох попередніх років, здійснили (як генпідрядник) роботи зі встановлення автоматизованої системи управління дорожнім рухом (світлофорного об’єкту) принаймні одного об’єкта подібного характеру та рівня складності; мають фінансові ресурси, необхідні для успішного виконання робіт, наявність яких має підтверджується довідками від банків, кредитних або інших установ.

Учасник тендеру надає організатору наступні документи:

Документ 1.   Проформа Цінової пропозиції;

Документ 2.   Відомість Робіт, основних матеріалів і спеціалізованого обладнання. Допускається зрозумілий розрахунок вартості, виконаний з використанням програмного комплексу АВК. (в якому ні перелік позицій Відомості, ні їх кількість чи вказані у Відомості фізичні обсяги не є зміненими).

Документ 3.   Інформація щодо досвіду роботи та кваліфікації (відповідно до пункту 4 (a) цих Інструкцій учасникам Конкурсу);

Документ 4.   Інформація про наявність фінансових ресурсів, зазначена у пункті 4, підпункті (b);

Документ 5.   Копія документу, що підтверджує державну реєстрацію;

Документ 6.   Копія документу, що підтверджує податковий статус.

Істотні критерії (умови) відбору тендерних пропозицій:

  1. Відповідність учасника кваліфікаційним вимогам тендерного оголошення;
  2. Відповідність поданих документів умовам тендерного оголошення
  3. Якість послуг та відповідність очікуванням організатора
  4. Прийнятна ціна виконаних робіт

Тендерні процедури

Запитання щодо тендеру можна надсилати в електронному вигляді за ел. адресою [email protected] до 02.10.2020 року.

До участі у відборі тендерних пропозицій допускаються тендерні пропозиції, які повністю відповідають умовам цього тендерного оголошення.

Тендерні пропозиції, мають бути чинними та не підлягатимуть внесенню змін з боку учасників тендеру, що їх подали, до повного завершення надання послуг.

Тендерні документи повинні бути складені українською мовою, підписані уповноваженою особою учасника та засвідчені печаткою (за наявності) та у відсканованому (електронному вигляді, у форматі PDF) надіслані учасником організатору тендеру до 10:00 години 9.10.2020 року на електронну адресу [email protected] із зазначенням у темі ел. листа «Відкритий тендер: RPP-2020-07-193-CS», а також у письмовій формі , у запечатаному конверті із зазначенням назви постачальника і теми «Відкритий тендер: RPP-2020-07-193-CS» за адресою: м.Мирноград, квартал 40, буд 1 у строк до 10:00 години 09.10.2020 року.

Всі тендерні пропозиції, отримані організатором після кінцевого терміну їх подання, а саме після 10:00 години 09.10.2020 року, розгляду не підлягатимуть.

Визначення переможця тендеру, відбудеться організатором тендеру після фінансової та технічної оцінки запропонованих тендерних пропозицій згідно істотних критеріїв (умов) відбору, які зазначені у даному тендерному оголошенні, але не пізніше 12.10.2020 р.

Результати тендеру будуть повідомлені організатором учасникам тендеру шляхом надсилання відповідних повідомлень електронною поштою протягом не більше ніж трьох робочих днів з дати прийняття рішення про визначення переможців.

Додаткові застереження

Учасник цієї загальної процедури (відкритого тендеру) приймає до уваги та погоджується з тим, що організатор тендеру залишає за собою право вимагати від учасника тендеру додаткові документи та/або інформацію, що підтверджують відповідність окремих положень документів вимогам та умовам цього тендерного оголошення.

Учасник цієї загальної процедури (відкритого тендеру) надсилаючи документи для участі у загальній процедурі (відкритому тендері) за цим тендерним оголошенням підтверджує своє розуміння та згоду з тим, що організатор тендеру може відхилити його тендерну пропозицію у випадку, якщо пропозиції інших учасників міститимуть більш вигідні умови, та що організатор тендеру не обмежений у прийнятті будь-якої іншої пропозиції з більш вигідними для нього умовами.

 

Контактна особа: Вікторія Бакаляр, контактний телефон 0955590820, електронна пошта [email protected].


Останні публікації цього розділу:

Відбір учасників на Семінар-практикум з питань еколого-інноваційного потенціалу МСП

Реєстрація на онлайн-тренінг в межах проекту «Підтримка публічно-приватного діалогу та адвокація інтересів бізнесу»

БО «БТ «Мережа» м. Львів» проводить закупівлю гігієнічних наборів на 2020 рік

Конкурс на закупівлю послуги з організації та проведення заходу

Тендер ОБСЄ СММ в Україні на Модернізацію частини сталевої драбини пожежного виходу будівлі

Проведення відкритого тендеру на закупівлю автомобільного тренажеру