Відкритий конкурс на постачання послуг (виготовлення містка та встановлення стендів для еколого-туристичної стежки)

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


тендер tender(4)
Відкритий конкурс на постачання послуг (виготовлення містка та встановлення стендів для еколого-туристичної стежки)

послуги_RPP202102004ADM _MBU

Запрошення

до участі у конкурсі із постачання послуг для виготовлення містка та встановлення стендів в рамках договору про надання гранту № 007UN RPP1801-05005/01 «Еколого-туристична стежка «Таємнича Берда та її чарівний світ» для реалізації програми «Посилиння соціальної згуртованості у цільових громадах приазовського регіону Запорізької та Донецької областей» 2021», що виконується за договором #RPP/2021/02/004/ADM між Програмою розвитку Організацій Об’єднаних націй (ПРООН) та Громадською організацією «Ініціативний центр сприяння активності та розвитку громадського почину «Єднання» в контексті Програми ООН із відновлення та розбудови миру.

Громадська організація «МОЛОДА БАРВИСТА УКРАЇНА» в рамках проєкту, оголошує відкритий конкурс на закупівлю робіт для виготовлення та встановлення містка 2 одиниці та встановлення стендів, для повноцінного виконання проекту та подальшої якісної промоції  туристичного кластеру та реалізації стратегії розвитку регіону.

Дати оголошення відкритого конкурсу на постачання послуг:

21.06.2021 – 24.06.2021

Вимоги до постачальника товарів — учасника конкурсу:

До участі у конкурсі запрошуються суб’єкти підприємницької діяльності, належним чином зареєстровані за законодавством України: постачальники, що мають досвід роботи у відповідній сфері – мають відповідні КВЕДи для здійснення запитуваної діяльності, можливість здійснити постачання послуг за переліком вимог і у вказаний строк та можливість надати оригінали супроводжуючих документів з печаткою (за наявності) та підписом.

Перелік та вимоги до надання послуг:

 1. Забурення свай у грунт – 40 шт.
 2. Монтаж містка – 2 одиниці
 3. Обробка дошок до містка антісептиком
 4. Обробка дошок фарбою
 5. Встановлення інформаційних стендів – 10 одиниць
 6. Зварювальні роботи для встановлення інформаційних стендів
 7. Монтаж стендів – 10 одиниць
 8. Покриття фарбою металевих каркасів для стендів – 10 одиниць
 9. Очищення території від захаращеності для встановлення альтанки
 10. Вирівнювання ділянки 10*5 метрів

Увага! У вартість послуги повинна бути включена доставка до с. Стародубовка і не повинна перевищувати 33600 грн.

Оплата послуг здійснюватиметься в національній валюті України у безготівковій формі. Рішення щодо визначення переможця конкурсу прийматиметься згідно з вимогами чинного законодавства України та Політики закупівель Донора.

Склад цінової пропозиції:

 • копія документу, що підтверджує державну реєстрацію підрядника для здійснення відповідної діяльності на території України та відповідних КВЕДів;
 • копія документу, що підтверджує податковий статус;
 • конкурсна пропозиція, заповнена за зразком (додається).

Істотні критерії (умови) відбору конкурсних пропозицій:

 • відповідність учасника кваліфікаційним вимогам конкурсного оголошення;
 • відповідність поданих документів умовам конкурсного оголошення;
 • якість товару та відповідність очікуванням організатора;
 • прийнятна ціна, умови оплати та умови надання послуг.

Кінцевий термін подання цінової пропозицій: 24 червня 2021 року до 18.00. Всі пропозиції, отримані після вказаного терміну, розгляду не підлягають.

Вимоги до надсилання цінової пропозиції:

 • цінові пропозиції в електронному вигляді (у форматі PDF) мають бути надіслані на електронну адресу: [email protected], [email protected] з темою листа «Відкритий конкурс_грантова угода_№ RPP/2021/02/004/ADM» не пізніше 24 червня 2021 року до 18.00
 • конкурсні пропозиції надані пізніше встановленого терміну не приймаються.

Визначення переможця конкурсу, відбудеться шляхом розгляду та перевірки наданих пропозицій на відповідність умовам конкурсу, викладеним у документації. Перевага буде надана постачальнику, пропозиція якого відповідатиме зазначеним в конкурсному оголошенні критеріям та пропонуватиме найнижчу ціну.

Результати конкурсу будуть повідомлені організатором учасникам конкурсу шляхом надсилання відповідних повідомлень електронною поштою протягом не більше ніж трьох робочих днів з дати прийняття рішення про визначення переможців. Дата засідання конкурсного комітету для розгляду заявок та прийняття рішення має відбутися не пізніше 25 червня 2021 року о 10:00.

Додаткові застереження

Учасник цього відкритого конкурсу бере до уваги та погоджується з тим, що організатор конкурсу залишає за собою право вимагати від учасника додаткові документи та/або інформацію, що підтверджують відповідність окремих положень документів вимогам та умовам цього конкурсного оголошення.

Учасник цього відкритого конкурсу, надсилаючи документи для участі у відкритому конкурсі за цим оголошенням, підтверджує своє розуміння та згоду з тим, що організатор конкурсу може відхилити його цінову пропозицію у випадку, якщо пропозиції інших учасників міститимуть вигідніші умови, та що організатор конкурсу не обмежений у прийнятті будь-якої іншої пропозиції з вигіднішими для нього умовами.

Деталі: Зацікавлені підрядники можуть отримати додаткову інформацію за телефонами: +38(066)0894206 (керівниця проєкту Лимаренко Валентина), +38(050)2242183 (куратор проекту Долгова Надія Андріївна).


Останні публікації цього розділу:

Конкурс на закупівлю товарів/послуг

Школа Волонтерства | Чернігів

Школа Волонтерства | Одеса

Школа Волонтерства | Запоріжжя

Школа Волонтерства | Черкаси

Продовжено кінцевий термін подачі на конкурс: створення Національної системи електронної ідентифікації товарів (перша черга) для потреб електронного адміністрування акцизного податку на алкогольні вироби