Відкрито реєстрацію на атмосферну конференцію “Місцевий бюджет для громадської безпеки та соціальної згуртованості”

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Додано:
Olga Slavina

Конференція "Місцевий бюджет для громадської безпеки та соціальної згуртованості"
Відкрито реєстрацію на атмосферну конференцію “Місцевий бюджет для громадської безпеки та соціальної згуртованості”

Відкрито реєстрацію на атмосферну конференцію-підкорення “Місцевий бюджет для громадської безпеки та соціальної згуртованості”. Ця конференція є підсумковою в рамках проєкту “Розбудова потенціалу організацій громадянського суспільства (ОГС) та Робочих груп з громадської безпеки та соціальної згуртованості (РГГБСЗ) в частині моніторингу місцевих бюджетів та адвокатування змін до бюджетів з акцентом на безпеку громади, посилення доступу до правосуддя та соціальну згуртованість в цільових громадах Донецької та Луганської областей”.

8 грудня 2020 року громадські активісти, члени Робочих груп з громадської безпеки та соціальної згуртованості, представники місцевого самоврядування, ЗМІ та всі зацікавлені особи Східної України запрошуються на віртуальний “космічний корабель”, на борту якого у фіналі проєкту буде презентовано справжню “зірку-дороговказ” – Методологію “6 кроків до ефективних бюджетів, що варто зробити місцевим активістам та членам Робочих груп з громадської безпеки та соціальної згуртованості”.

Для реєстрації потрібно до кінця дня (до 23:59) 6 грудня 2020 року заповнити гугл-форму: https://forms.gle/Y7k3uqye6NrKAk7A9.

Активності у рамках конференції будуть організовані за допомогою сервісу Zoom та розпочнуться 8 грудня 2020 року о 10:00 годині.

Програма конференції доступна за посиланням 

Під час конференції відбуватимуться групові сесії. Одна з них, під назвою “Обсерваторія”, буде присвячена обміну кращими практиками в сфері місцевого бюджетування та громадської мобілізації. Якщо б Ви хотіли представити досвід своєї громади, будь ласка, надайте деталі менеджерці проєкту Юлії Гернего на адресу [email protected] до 30 листопада 2020 року або зазначте про своє бажання в реєстраційній анкеті – і ми обов’язково надамо вам можливість передати свій досвід іншим під час конференції!

Проєкт реалізується консалтинговою компанією ТОВ «Synergy Development Consulting» в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки урядів Королівства Данії, Королівства Швеції та Швейцарської Конфедерації.


Останні публікації цього розділу:

Навчальний візит в громадські організації м. Івано-Франківська

Тендер на закупівлю послуг з оренди обладнання

Конкурс на виявлення виконавця послуг для постачання програмного забезпечення Asana для ДП “Медичні закупівлі України”

Підрядник з організації заходу

Набір на інноваційну програму для молоді UPSHIFT Україна

Запит на пропозиції: консультаційні послуги щодо інтеграції CRM-систем