Відкрито прийом заявок: Регіональний конкурс для журналістів, блогерів і влогерів в Молдові та Україні

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


informaczijna-sesiya-3
Відкрито прийом заявок: Регіональний конкурс для журналістів, блогерів і влогерів в Молдові та Україні

Проект «EU4Youth – Розкриття потенціалу молодих соціальних підприємців в Молдові та Україні» (скорочено EUnlocking) оголошує Регіональний конкурс для журналістів, блогерів і влогерів в Модлові та Україні.

Тема Конкурсу «Соціальне підприємництво – співпраця без кордонів».

Чи знаєте ви цікавих соціальних підприємців в Україні та Молдові, які зміцнюють співпрацю між двома країнами та/або з іншою країною ЄС, а також мають позитивний вплив на суспільство та/або навколишнє середовище? Допоможіть людям познайомитися з ним. Візьміть участь у цьому конкурсі, щоб представити публіці своїх героїв та виграти грошовий приз!

Що можна подати на конкурс?

 • Все, чим важливо поділитися з іншими: ви можете надіслати статтю, відеоматеріали, повідомлення в блозі, подкаст, влог, відео, ток-шоу або будь-який мультимедійний контент, орієнтований на історію підприємців, які співпрацюють у двох країнах та/або з іншими країнами ЄС, щоб створити позитивні зміни для навколишнього середовища та їхніх спільнот, особливо для малозабезпечених.
 • Кожен учасник може подати максимум 2 (дві) власні роботи.
 • Матеріали (роботи) повинні бути опубліковані/передані в ефір/розміщені з 1 жовтня по 30 листопада 2021 року (за місцевим часом).
 • Пріоритетними темами є (1) партнерство між соціальними підприємцями в Республіці Молдова та Україні та/або з інших країн ЄС, (2) молодь в соціальному підприємництві, (3) робочі місця для неблагополучної молоді/людей, (4) екологія та екологічна сталість та (5) як соціальне підприємництво сприяє регіональній економіці (Східна Європа).

Мови робіт: українська, російська, англійська, румунська.

Дедлайн подачі робіт: 30 листопада 2021 року.

Будь ласка, розміщуйте свої матеріали ТУТ

Призи

9 призів включають

Категорія 1: Відео

Три найкращі матеріали отримають такі грошові винагороди:
1 перше місце: 700 євро
1 друге місце: 400 євро
1 третє місце: 200 євро

* усі призи включають податок на прибуток, який підлягає утриманню, у розмірі 19,5%

Категорія 2: Аудіо/Подкасти

Три найкращі матеріали отримають такі грошові винагороди:
1 перше місце: 700 євро
1 друге місце: 400 євро
1 третє місце: 200 євро

* усі призи включають податок на прибуток, який підлягає утриманню, у розмірі 19,5%

Категорія 3: Статті

Три найкращі матеріали отримають такі грошові винагороди:
1 перше місце: 700 євро
1 друге місце: 400 євро
1 третє місце: 200 євро

* усі призи включають податок на прибуток, який підлягає утриманню, у розмірі 19,5%

Хто може подати заявку

Журналісти, блогери та всі, хто проживає в Україні чи Молдові та публікує свої роботи у будь-яких українських та молдавських ЗМІ, включаючи телебачення, онлайн та друковані ЗМІ, влоги та блоги.

Технічні вимоги

Якщо матеріал опубліковано в Інтернеті, включіть посилання безпосередньо у відповідну форму заявки. Посилання має бути активним принаймні до 31 грудня 2022 року.

Критерії оцінки

Актуальність роботи:

 • Відповідність заявленим темам;
 • Рівень висвітлення тем соціального підприємництва в регіональному/європейському/міжнародному масштабі;
 • Ознайомлення аудиторії з темою соціального підприємництва в інноваційний спосіб;
 • Включення тематичних досліджень або цитат з перших рук тощо.

Відповідність матеріалу журналістським стандартам:

 • Точність дослідження по темі
 • Баланс думок
 • Чесність і надійність
 • Відсутність дискримінації
 • Простота
 • Висвітлення історії героя/героїні та вплив його/її соціального бізнесу

Будуть оцінюватись додаткові критерії *:

* Бали за цими критеріями не будуть вирішальними, але можуть дати перевагу:

 • Охоплення — кількість людей, які хоча б раз зверталися до вашого матеріалу;
 • Емоційний інтелект у тексті/відеоролику — здатність автора розуміти, використовувати та управляти емоціями позитивно, щоб зняти стрес, ефективно спілкуватися, співпереживати іншим, долати проблеми та вирішувати конфлікти;
 • Подальші дії щодо публікації (за наявності, будь ласка, надішліть доказ разом із заявкою) — подальше висвітлення теми в засобах масової інформації за результатами публікації.

Журі оцінюватиме кожен критерій від 1 до 10 і прийматиме остаточне рішення до 30 грудня 2021 року. Найкращий матеріал визначатиметься кількістю балів.

Залежно від ситуації з Covid, переможців можуть запросити на церемонію нагородження, яка, як очікується, відбудеться офлайн у січні 2022 року. Про конкретну дату та місце буде повідомлено пізніше.

Порядок подання роботи:

 • Заповніть та подайте Заявку, яка міститиме посилання на статтю, фотозвіт, зображення, блог, відео чи будь-який мультимедійний контент;
 • Якщо матеріали не розміщені в Інтернеті, їх можна надіслати на електронну адресу offic[email protected] з темою «Співпраця без кордонів — повне ім’я заявника».

 Авторські права

Проект EUnlocking, що підтримується Європейським Союзом у рамках програми EU4Youth, залишає за собою право опублікувати частину або всі конкурсні роботи для популяризації Конкурсу «Соціальне підприємництво – співпраця без кордонів» для журналістів, влогерів та блогерів чи інших заходів, що фінансуються ЄС.

Проект EUnlocking допомагає розвивати соціальний підприємницький потенціал молодих людей в Молдові та Україні, створюючи сприятливу екосистему для соціальних підприємств, а також надихаючи і підтримуючи більше молодих соціальних підприємців для розробки і підтримки своїх інноваційних рішень, спрямованих на просування соціальної інтеграції та екологічної стійкості в обох країнах. Проект співфінансується Європейським Союзом в рамках його програми EU4Youth.

Проект реалізується Інститутом імені Густава Штреземана (GSI) (Німеччина), «Egalite International» (Україна), організацією «AXA Management Consulting» (Молдова), Асоціацією «ECO-RAZENI» (Молдова), Національним центром допомоги та інформування для НУО в Молдові «CONTACT» (Молдова) та «Pro NGO!»  (Німеччина).

 


Останні публікації цього розділу:

Тендер: Citizen Perception and Experience Baseline Survey

Постачання мережевих камер AXIS та адаптованих під них кріплень монтажу для власних потреб Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ в Україні

Тендер на надання послуг з діагностики за допомогою комп’ютерної томографії (КТ) та магнітно-резонансного медобстеження (МРТ)

Тендер на закупівлю послуг з оренди автомобілів

Закупівля послуг: навчальний візит для реалізаторів проектних ініціатив в громадах 4 когорти програми DOBRE

Програма малих грантів для громадських організацій щодо зміцнення потенціалу ОГС у розповсюдженні медичної інформації про COVID-19