Відкрито набір на тренінги Creative Enterprise Ukraine для підприємців-початківців з усіх секторів креативної економіки

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Додано:
British Council

244-02-Social-Media-A
Відкрито набір на тренінги Creative Enterprise Ukraine для підприємців-початківців з усіх секторів креативної економіки

Британська Рада спільно з агенцією економічного розвитку PPV Knowledge Networks  та партнерами запрошують креативних підприємців-початківців стати учасниками програми Creative Enterprise Ukraine.  Тренінги  відбудуться у жовтні 2018 року в Івано-Франківську, Києві,  Львові та Одесі. Заявки на участь приймаються до 18 вересня 2018 року.

Програма розрахована на підприємців, які представляють креативний бізнес та мають до двох років професійного досвіду. Також до програми можуть долучитися люди з сформованою ідеєю, які тільки планують започаткувати власну справу.

 Методологія тренінгів Creative Enterprise Ukraine застосовує принципи дизайн-мислення. Її розробила британська агенція з розвитку бізнесу та інновацій Nesta, що спеціалізується  на підтримці представників креативної економіки. Тренінги проводитимуться українською мовою фасилітатори, які отримали навчання та були акредитовані Nesta.

Протягом чотириденного  навчання  учасники опанують основні інструменти ведення бізнесу, проаналізують бізнес-модель свого проекту та складуть покроковий бізнес-план. Консалтингова компанія PwC Україна надасть в рамках програми одноденний тренінг  про специфіку ведення власної справи в Україні.

 Особливість тренінгів Creative Enterprise Ukraine полягає у тому, що в групі разом працюють представники різних секторів креативної економіки. Це може бути: видавнича справа, дизайн, мода, архітектура, візуальне мистецтво, музика, театр/танець, кіно, радіо/ТБ, фотографія, цифрові медіа, фестивальний менеджмент, креативні простори, ІТ-рішення для культурних/креативних ініціатив, відеоігри, ремесла, маркетинг та піар для культурних/креативних проектів, освітні проекти у сфері культури, тощо.

 Програма Creative Enterprise Ukraine  триває з 2015 року. На сьогодні навчання пройшли 350 підприємців-початківців у 9 містах України. За оцінками дослідження впливу програми Creative Enterprise на бізнес учасників, понад 90% підприємців вказали, що застосування інструментів, отриманих під час навчання, мало вагомий вплив для розвитку їхнього бізнесу. Із 62 респондентів, які проходили програму із існуючим бізнесом чи проектом, 84% підприємців і надалі працюють над своїми проектами, 10% розпочали нову креативну справу, а 6% працюють у інших компаніях, проте і надалі у сфері креативної економіки.  Ознайомитися з результатами дослідженням можна тут. Детальніше про деяких випускників програми: www.britishcouncil.org.ua/creativeenterprise/alumni

Розклад тренінгів Creative Enterprise Ukraine:

Івано-Франківськ: 8 – 12 жовтня у партнерстві із платформою Тепле Місто
Одеса: 9 – 12 жовтня у партнерстві із креативним простором Impact Hub Odessa
Київ: 23 – 26 жовтня, тренінг для сектору перформативних мистецтв у партнерстві із робочим простором Izone. На цей тренінг запрошуємо тільки представників сектору перформативних мистецтв.
Львів: 30 жовтня – 2 листопада у партнерстві із агенцією економічного розвитку PPV Knowledge Networks

Заявки на участь приймаються до 18 вересня 2018 року включно.

Навчання безкоштовне.

Учасники сплачують партнерським просторам організаційний збір  – 600 гривень.


Останні публікації цього розділу:

Тендер на послуги: ФОП з КВЕД 73.20

Всі різні, всі свої: набір учасників на тренінги

Конкурс на закупівлю послуг з проведення соціальнного опитування - "Краматорська стратегія розвитку"

Надання послуг з проведення тренінгу ACLS для медичних фахівців СММ ОБСЄ

Конкурс на закупівлю послуг з проведення промо-кампанії щодо розробки стратегії м. Краматорська

Тендер на надання послуг зі створення посібника та відеокурсу з особливостей фінансування політичних партій