Відбір учасників у «Школу Емпатії» – проект з розвитку емоційного інтелекту та емпатії для освітян зі всієї України

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


ШКОЛА
Відбір учасників у «Школу Емпатії» – проект з розвитку емоційного інтелекту та емпатії для освітян зі всієї України

Запрошуємо до участі у проекті «Школа Емпатії», який реалізують Просвітницька ініціатива Empatia та ГО «Міжнародний інститут інтегрального розвитку».

Цільова аудиторія: освітяни з усієї України

Тривалість проекту: з березня до листопада 2018 року

Процес відбору учасників/учасниць до «Школи Емпатії» розпочинається 23 березня і триватиме до 7 квітня. Відбір буде відбуватися у два етапи:

1) анкетування (останній термін подачі анкети – 1 квітня, 18:00 вечора (GMT+3);
2) знайомство та спілкування (скайп, телефон), яке проведуть члени відбіркової комісії Проекту із попередньо відібраними учасниками/учасницями (02-07 квітня).

Зареєструватись та надіслати заявку можна за посиланням.

Метою проекту «Школа Емпатії» є підвищення якості освіти в Україні через виховання агентів змін серед освітян і їх навчання інноваційним методам розвитку емоційного інтелекту та емпатії, миротворчій діяльності, Ненасильницькій Комунікації та медіації конфліктів, а також поширення у спільноті освітян ідей емпатійного та усвідомленого навчання і «педагогіки партнерства». Проект «Школа Емпатії» фінансується в рамках литовської Програми розвитку співпраці та сприяння демократії за фінансової підтримки Шведського Інституту. 

 0G3A6285 0G3A4873 - копия (2)

У проекті «Школа Емпатії» візьмуть участь 50 освітян (директорів шкіл, вчителів початкової та середньої школи, шкільних психологів) з усієї України. Переваги надаватимуться кандидатам з пост-конфліктних територій на сході України, а також тим, хто володіє англійською (німецькою, французькою, італійською) мовою на розмовному рівні.

В рамках Проекту буде реалізовано наступні активності:

  • чотири п’ятиденні тренінги з Ненасильницької Комунікації із сертифікованими тренерами,
  • одна дводенна Генеральна Асамблея для всіх учасників,
  • розробка і запуск «подорожуючої» бібліотеки для освітян України.

Кожен учасник/учасниця «Школи Емпатії» візьме участь у двох 5-денних тренінгах, тобто пройде 10 тренінгових днів з вивчення ННК протягом Проекту. Тренінги проводитимуться англійською мовою, що забезпечить повне занурення та ефективне спілкування з тренерами, а в майбутньому учасники Проекту зможуть подати заявку до Міжнародного Центру Ненасильницької Комунікації (США) для отримання статусу кандидата на сертифікацію в методології ННК (ця можливість наразі існує лише для тих кандидатів, які розмовляють іноземною мовою). Протягом усіх тренінгових днів з групою і тренером також працюватиме перекладач.

0G3A6581 0G3A6333


Останні публікації цього розділу:

Тендер із постачання наборів екстреного реагування

Тендер на проведення дослідження з оцінки застосування документів з енергоефективності будівель

Конкурс на вакансію консультант з фінансових питань БО «Світло надії»

Request for proposal for the supply and delivery services: Regular HEAT trainings / Запит на надання пропозицій на постачання та надання послуг: Регулярне проведення тренінгів HEAT

Запит комерційної пропозиції № RFQ-UKR-00288943 на постачання Захисних штанів. Клас захисту - 1 (20 м/с)

Відкритий тендер на закупівлю ноутбуків