Відбір на тренінг для журналістів та медіаменеджерів (Одеса)

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Додано:
[email protected]

imagefrom2018-1400x655
Відбір на тренінг для журналістів та медіаменеджерів (Одеса)

Transitions Online, що спеціалізується на підвищенні якості роботи медіа в Центральній та Східній Європі, 9-10 грудня запрошує журналістів та медіаменеджерів зі східних та південних областей України взяти участь у безкоштовному дводенному тренінгу у Одесі, покликаному ознайомити медіапрацівників із перевіреними моделями роботи невеликих ЗМІ в державах Західної Європи та США, а також спробувати адаптувати відомі успішні практики на місцях. 

Тренінг включатиме коротку панельну дискусію та воркшопи, що стосуватимуться використання кращих практик та сучасних технологій збору інформації та подачі журналістських матеріалів, роботу з відкритими даними, застосування сторітелінгу, елементів журналістики даних та журналістики рішень, протидії фейковим новинам та дезінформації, управління, монетизації та бізнес-розвитку медіа. 

Спікерами та лекторами тренінгів стануть іноземні фахівці з непересічним досвідом роботи у різних світових медіа:

Alexandra Borchardt (Александра Борхардт) — екс-управляюча редакторка Sueddeutsche Zeitung, старша наукова співробітниця у Reuters institute for the Study of Journalism (Оксфорд, Великобританія). Александра розповість про діджиталізацію медіа та поліпшення сталості їх роботи. 

Kevin Davis (Кевін Дейвіс) — колишній генеральний та виконавчий директор Investigative News Network (INN) — консорціуму, що складається з більш ніж 100 неприбуткових редакцій у США. Зараз Кевін очолює KLJD Consulting, який консультує незалежні редакції та інформаційні компанії в США та Європі з питань підвищення прибутку та впливу. Кевін говоритиме про те, як фокусування на охопленні може підвищити дохід та стабільність медіа, які слухають та зважають на громаду, для якої працюють.

Jeremy Druker (Джеремі Друкер) — виконавчий директор Transitions (TOL), однієї з провідних освітніх організацій для журналістів у Центральній та Східній Європі, яка популяризує концепцію журналістики рішень. Крім цього, Джеремі — головний редактор Transitions Online, а також засновник і виконавчий директор Press Start, першої глобальної крауфандингової платформи, створеної спеціально для підтримки журналістів у країнах, де відсутня свобода преси. Джеремі проведе воркшоп із журналістики рішень.

Jakub Górnicki (Якуб Ґурніцкі) — репортер, який захоплюється новими медіа та інструментами інтерактивного сторітелінгу. Якуб створив Outriders — міжнародний журналістський портал, покликаний створювати зв’язки між різними культурами та суспільствами, надавати журналістським матеріалам глобальної перспективи завдяки оригінальним репортажам та інноваційному сторітелінгу. Якуб говоритиме про цифровий сторітелінг.

Jean Garner (Джін Ґарнер) — очільниця команди продакшену та розвитку у Радіо Свобода, що займається освітніми проектами для 26 новинних підрозділів Радіо Свобода на всьому пострадянському просторі. Раніше Джін працювала виконавчою продюсеркою документальної програми Witness у Al Jazeera. Вона розповість про останні тренди у репортажних відео.

Jarosław Sliżewski (Ярослав Сліжевські) — директор з цифрових комунікацій у Agora’s Radio Group (знакові польські новинні портали Wyborcza.pl, Gazeta.pl та радіоTok.fm). Ярослав розповість про розробку радіопродуктів для медіа та досягнення їх сталості. 

Marcin Gadziński (Марцін Гадзіньські) — видавець Gazeta.pl, найбільшого польського новинного порталу. Марцін відповідає за контент та продукти, редакційну політику та монетизацію. 

Nika Aleksejeva (Ніка Алєксєєва) — дослідниця  відкритих даних у соцмережах з DFRLab,  спільного проекту NATO Stratcom COE та Atlantic Council (США). Ніка розповість про інструменти, методи, підказки та секрети дослідження веб-сторінок, акаунтів у соцмережах, візуальні докази та приховані інформаційні кампанії включно х дезінформацією та пропагандою.

До участі у тренінгу в Одесі (9-10 грудня) запрошуються журналісти та менеджери регіональних медіа із досвідом роботи понад 1 рік, які працюють в Одесі та Одеській, Херсонській, Миколаївській і Дніпропетровській областях. Для обмеженої кількості учасників із областей буде запропоновано проживання у двомісному номері в готелі та відшкодування за витрати на дорогу. 

Для участі у відборі до 25 листопада включно просимо заповнити онлайн-форму. Організатори сконтактують лише з учаснками, які пройдуть попередній відбір на основі інформації з онлайн-форми.

Контактна особа: Вероніка Лапуцька, [email protected]


Останні публікації цього розділу:

Тренінг з питань СОГІ для журналістів та журналісток 20-21 березня

Тендер на проведення тренінгу з фандрейзингової стратегії, фасилітованих сесії з фандрейзингової стратегії та консультацій щодо доопрацювання фандрейзингової стратегії

Тендер на виготовлення поштомату в рамках грантової угоди RFQ -2020-002-1

Конкурс на послуги усного послідовного перекладу в Проєкт «Ефективна первинна медицина в громаді»

Розробка тренінгових онлайн курсів на тему жіночої політичної участі та лідерства, а також гендерно чутливого управління

Тендер на забезпечення Програми USAID DOBRE послугами медичного страхування