Відбір до участі у 3-денному тренінгу “Персональна безпека в правозахисті: як захистити себе займаючись активізмом?”

Зафіксувати у Google календарі!


Тренінг
Відбір до участі у 3-денному тренінгу “Персональна безпека в правозахисті: як захистити себе займаючись активізмом?”

Запрошуємо взяти участь у 3-денному тренінгу “Персональна безпека в правозахисті: як захистити себе займаючись активізмом?”, який відбудеться в Одесі 25-27 вересня 2020 року.

На сьогоднішній день одна з найгостріших проблем для представників/-ниць громадянського суспільства в Україні є персональна безпека і захист від тиску, нападів та переслідувань через свою діяльність.  У 2018 році Моніторингова місія ООН зафіксувала 164 випадки тиску на активістську спільноту в Україні, а в 2019 році, тільки за піврічний період, наша команда моніторів/-ок зафіксувала більше 60 таких випадків. Найбільша кількість нападів відбулась в Одесі та Києві. Безперечно, відсутність належного захисту правозахисної/активістської спільноти в Україні – системна проблема, яку необхідно вирішувати через інституційні зміни, але, зазвичай, цей процес є довготривалим та дієвими саме в довгостроковій перспективі.

Що ж можна зробити вже сьогодні для убезпечення головних акторів позитивних змін у нашій країні? Ми вважаємо, що відповідні знання та належним чином побудовані стратегії персональної безпеки вже сьогодні можуть поліпшити професійне життя представникам/-ницям громадянського суспільства, та допомогти їм захистити себе і продовжувати ефективно працювати із суспільно-важливими питаннями. Саме тому, ми запрошуємо вас на інтенсивний тренінг з персональної безпеки для правозахисної та активістської спільноти.

Мета тренінгу: надання практичних знань та навичок для забезпечення персонального фізичного та цифрового захиступредставникам/-ницям громадянського суспільства в Одесі та Одеській області.

Що ви дізнаєтесь?
Фізична безпека: як оцінювати ризики нападу, які є стратегії безпеки, як складати безпековий план, як попереджувати напад та що робити якщо напад вже стався;
Цифрова безпека: яким має бути надійний пароль, як попередити та шо робити при зламі пошти/соцмереж, як захистити свій пристрій від вірусів, шпигунського та іншого небажаного програмного забезпечення;
Безпека при взаємодії з органами правопорядку: особливості проведення процедур поверхневої перевірки, особистого огляду та обшуку в порядку адміністративного та кримінального процесу.

До участі в тренінгу запрошуються: правозахисники/-ці, активісти/-ки та інші представники/-ці громадського сектору, які на постійній або тимчасовій основі професійно або у вільний від основної роботи час активно займаються правозахистом в будь-якій суспільно-важливій сфері життя та здійснюють свою діяльність на території м. Одеси або Одеської області.

Участь у тренінгу безкоштовна.

Для подачі заявки на участь у тренінгу необхідно заповнити гугл-анкету
Дедлайн подачі заявки – 4 вересня 2020. Про результати відбору організатори повідомлять 11 вересня 2020.

Проект здійснено за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні. Погляди учасників заходу не обов’язково збігаються з офіційною позицією уряду США.


Останні публікації цього розділу:

IREX шукає підрядника для постачання обладнання

Стипендії на спеціалізацію з медичного менеджменту на Магістерській програмі з публічного управління та адміністрування УКУ

Тренінг-курс з політичного лідерства для жінок

Конкурс на закупку меблів та обладнання для сенсорної кімнати

Гранти для мікробізнесу та самозайнятих осіб Донецької та Луганської областей

Тендер на розробку дизайну та макетів сайту CEDOS