Відбір до Академії місцевих лідерів – розпочато!

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Лого, анг. укр
Відбір до Академії місцевих лідерів – розпочато!

АОМС «Асоціація учасницького розвитку громад» оголошує про початок конкурсного відбору учасників проєкту «Академія місцевих лідерів: сприяння залученню громадян до місцевого самоврядування», що реалізується за фінансової підтримки Національного Фонду Підтримки Демократії NED (США).

Проєкт спрямований на:

- навчання та підготовку 45 місцевих лідерів з представників органів місцевого самоврядування, громадських організацій, активних жителів з різних регіонів України, які будуть брати участь у розробці спільних стабільних рішень органів влади та громадянського суспільства для соціально-економічного розвитку міст та територіальних громад України;

- побудову довіри між місцевою владою, мешканцями та представниками громадських організацій у різних регіонах України, їх соціальної згуртованості та співпраці;

- залучення громадськості, в тому числі представників таких категорій як внутрішньо переміщені особи та ветерани/-ки АТО/ООС, до процесу прийняття рішень на місцевому рівні.

Тематика навчальних модулів Академії:

  • Інструменти партисипації, навички фасилітації та побудови діалогу;
  • Громадський бюджет (бюджет участі);
  • Участь мешканців на різних етапах бюджетного процесу;
  • Партисипативне просторове планування

Тривалість та формат навчання:

Навчання проходитиме у онлайн та офлайн форматах з квітня по листопад 2022 року із залученням українських та міжнародних експертів/тренерів.

Після закінчення навчання випускниками Академії, за менторської підтримки, будуть розроблені ініціативи/мініпроєкти для місцевого розвитку та подальшої їх реалізації у своїх містах/громадах. 

Хто може взяти участь у відборі:

Представники органів місцевої влади, недержавних громадських організацій, активні мешканці міст/територіальних громад, в тому числі ВПО та ветерани/-ки АТО/ООС, віком від 18 років і старше з усіх областей України (Луганська та Донецька області – підконтрольні Уряду території). 

Як взяти участь у відборі:

Необхідно надіслати своє резюме і супровідний лист з мотивацією щодо участі у проєкті та готовності до розробки, реалізації ініціатив/мініпроєктів у своїх громадах. Ці документи необхідно відправити на електронну пошту: [email protected] вказавши в темі листа «Конкурс Академія»

Дедлайн подачі заявок – 28 лютого 2022 року

Слідкуйте за новинами проєкту з анонсами подій на нашій сторінці Facebook:

Асоціація учасницького розвитку громад | Facebook


Останні публікації цього розділу:

Закупівля послуг з копірайтингу та дизайну інвестиційних карток підприємств

Запит цінової пропозиції на закупівлю меблів та м’якої підлоги для облаштування Класу безпеки

Запит цінової пропозиції на закупівлю поліграфічних послуг

Тендер із закупівлі послуг ремонту приміщення «Клас безпеки» в місті Миколаєві

Запит цінової пропозиції на закупівлю комплектів навчальних стендів

Тендер на ремонтні роботи з матеріалами у навчальних закладах