Український Жіночий Фонд шукає чотирьох регіональних партнерів у межах проєкту «Внутрішньо переміщені особи та приймаючі громади: розбудова толерантності через діалог»

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


конкурс
Український Жіночий Фонд шукає чотирьох регіональних партнерів у межах проєкту «Внутрішньо переміщені особи та приймаючі громади: розбудова толерантності через діалог»

Український Жіночий Фонд запрошує до співпраці 

Український Жіночий Фонд (УЖФ) за підтримки Фонду Чарльза Стюарта Мотта реалізовує Проєкт «Внутрішньо переміщені особи та приймаючі громади: розбудова толерантності через діалог», що має на меті подовжувати сприяти інтеграції внутрішньо переміщених осіб в громадах, мобілізувати їхню активність та розширювати їхні можливості, посилювати вплив на прийняття рішень на місцевому рівні. Проєкт передбачає застосування методології Мобілізація громад для розширення можливостей у 4 областях України, оскільки саме використання цієї методології сприяє подоланню нерівності, залученню усіх членів місцевих громад до процесів прийняття рішень щодо надання послуг, розвитку на місцевому рівні та відновлення і забезпечення безпеки громади, а також  вирішенню ситуацій, під час яких жінки різних цільових аудиторій стикаються з різноманітними формами дискримінації. Методологія мобілізації громад допомагає вразливим жінкам і чоловікам розуміти свої права, розбудовувати власний потенціал, посилювати зв’язки з іншими членами громади і визначати пріоритетні заходи, що сприятимуть дотриманню їхніх прав. 

Мета конкурсу:

обрати 4 регіональні партнери (по одній партнерській організації з області), які мають бажання опанувати методологію Мобілізації громад задля розширення можливостей та  зможуть забезпечити участь жінок і жіночих організацій зі своєї області в ініціативах Проєкту. 

Ми запрошуємо до участі у конкурсі жіночі громадські організації з шести областей України – Одеської, Полтавської, Дніпропетровської, Київської, Запорізької та Харківської, які:

 • мають досвід роботи не менше двох років;
 • демонструють (відповідно до статуту) спрямованість на захист прав жінок та/або просування ґендерної рівності;
 • мають досвід співпраці з органами місцевого самоврядування ОТГ;
 • розуміють процеси децентралізації та порядок прийняття рішень в ОТГ;
 • мають досвід співпраці з жінками з вразливих груп.

Просимо зауважити, що перераховані області визначені як пріоритетні для впровадження Проєкту, але в результаті конкурсу буде обрано тільки 4 області для участі в ньому.

Кінцевий термін подання заявки для участі у конкурсі – 30 червня 2020.   

Очікування від регіональних партнерських організацій:

 • Сприяти створенню груп самодопомоги (по одній групі в трьох ОТГ в кожній з чотирьох областей), які безпосередньо будуть залучені до Проєкту. Перевага надаватиметься тим ОТГ, в яких влада – відкрита та готова до співпраці й комунікації.
 • Надавати підтримку з проведення фокус-групових досліджень, а також індивідуальних інтерв’ю з метою створення ґендерних профілів громад.
 • Сприяти посиленню спроможності груп самодопомоги.
 • Об’єднувати та спонукати людей до громадської активності, сприяти укріпленню довіри, співпраці, підвищенню поваги та толерантності серед членів громади.
 • Координувати налагодження взаємодії між громадами та місцевим самоврядуванням.
 • Моніторити реалізацію проєктів групами самодопомоги. 

Тривалість Проєкту: 

15 місяців (липень 2020 – вересень 2021) 

Для участі у конкурсі зацікавлені організації мають заповнити аплікаційну форму за посиланням https://forms.gle/JXwRBftq1Rqo2bFR7, а також надіслати електронною поштою:

 • Свідоцтво про реєстрацію організації;
 • Витяг зі статуту організації, який підтверджує, що напрямками її діяльності є захист прав жінок та/або просування ґендерної рівності, захист прав людини.

Просимо надсилати лист з супровідними документами з поміткою в темі листа («Внутрішньо переміщені особи та приймаючі громади: розбудова толерантності через діалог»_КОНКУРС) за адресою [email protected] до 18-00 30 червня 2020 року.

УЖФ письмово підтвердить отримання документів. Некомплектні заявки, а також ті, що подані після зазначеного терміну, не розглядатимуться.

Усі заявки розгляне Експертна Комісія. Рішення про підтримку буде оголошено не пізніше 10 липня 2020 року.

УЖФ залишає за собою право:

 • продовжити конкурс та/або рекомендувати перегляд заявок, базуючись на результатах оцінки;
 • робити запити щодо додаткової інформації від апліканток/ів для належного розгляду заявки;
 • не повідомляти про причини відхилення.

Запитання: 

будь ласка, надсилайте свої запитання на адресу [email protected] із зазначенням назви конкурсу («Внутрішньо переміщені особи та приймаючі громади: розбудова толерантності через діалог»_КОНКУРС ).


Останні публікації цього розділу:

2 нові грантові конкурси для зміцнення інфраструктури громадського сектору

Обладнання для камера сайтів/Camera equipment

Тендер на закупівлю міні-навантажувача для Баштанської ОТГ

Конкурс заявок "Стабілізаційний фонд підвищення організаційної стійкості, адаптивної здатності, інновацій та навчання ОГС"

Тренінг “Адвокація: від зерен до врожаю”

Конкурс проєктів «Кошти місцевих бюджетів на послуги зменшення шкоди»