Набір на онлайн-курс «Публічні закупівлі для місцевого бізнесу»

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Додано:
lwv.lugansk

118319986_1291415327860868_5851334530257924738_n[1]
Набір на онлайн-курс «Публічні закупівлі для місцевого бізнесу»

Центр громадського контролю у сфері публічних закупівель м. Волноваха, що діє на базі Громадської організації «Правозахисний центр «Ліга жінок виборців» оголошує набір на онлайн-навчання «Публічні закупівлі для місцевого бізнесу».

Анотація курсу: забезпечення належного рівня знань постачальників товарів/послуг з питань участі в публічних закупівлях, достатнього для кваліфікованого здійснення процедур закупівель відповідно до вимог законодавства; формування теоретичних знань щодо порядку проведення процедур закупівель, набуття слухачами вмінь та навичок, необхідних для участі у процедурах закупівель; використання слухачами в роботі знань і вмінь щодо застосовування законодавства під час участі у процедурах закупівель. 

На курси запрошуємо: мешканців міст Волноваха та Вугледар – представників підприємств, установ, організацій та підприємців, які беруть або мають намір брати участь у процедурах закупівель у системі «ProZorro» та інших тендерних процедурах, а також студентів та всіх зацікавлених набути необхідних знань і навичок з питань участі в публічних закупівлях. 

Тривалість навчання: 8 вебінарів по 1,5-2 години кожний 

Після завершення навчання видається сертифікат! 

Навчання безкоштовне! 

Початок – вересень 2020 року (точну дату буде повідомлено додатково відібраним учасникам) 

Для участі необхідно заповнити анкету за посиланням: Анкета 

Для довідки: «Проєкт «Створення майстерні доброго врядування – Платформи громадського контролю у сфері публічних закупівель у м. Волноваха та м. Вугледар, який підвищить рівень інформованості громадян як здійснювати громадський моніторинг публічних закупівель»  реалізується ГО «Правозахисний центр «Ліга жінок виборців» за організаційної підтримки ГО «Взаємодія-Плюс» в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки урядів Данії, Швейцарії та Швеції» 

Програму ООН із відновлення та розбудови миру реалізують чотири агентства ООН: Програма розвитку ООН (ПРООН), Структура ООН з питань гендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок (ООН Жінки), Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) і Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО). 

Програму підтримують тринадцять міжнародних партнерів: Європейський Союз (ЄС), Європейський інвестиційний банк (ЄІБ), Посольство США в Україні, а також уряди Великої Британії, Данії, Канади, Нідерландів, Німеччини, Норвегії, Польщі, Швейцарії, Швеції та Японії.


Останні публікації цього розділу:

Відкритий тендер із закупівлі обладнання

ФІНАНСИ КРЕАТИВУ — навчальна програма

Відкритий тендер із закупівлі систем освітлення

Закупівля обладнання для очищення повітря для офісів

Конкурс на закупівлю комп'ютерної техніки

Конкурс проєктів соціальної дії у Розівській громаді