Триває прийом заявок на отримання допомоги у створенні опікунських рад для медичних закладів вторинного і третинного рівня

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Додано:
hromada

Триває прийом заявок на отримання допомоги у створенні опікунських рад для медичних закладів вторинного і третинного рівня

Громадська організація “Агенція змін “Перспектива” за підтримки Міжнародного Фонду “Відродження” розпочала прийом заявок на участь в конкурсі зі створення опікунських рад в медичних закладах вторинного і третинного рівня. Кінцевий термін подання – 17 листопада.  Буде відібрано 2 медичних заклади України.

Учасники проєкту отримають фахову підтримку у створенні та налагодженні ефективної роботи опікунських рад з грудня 2020 по червень 2021 року.  

Також буде відібрано групу заявників, які отримуватимуть регулярні звіти та рекомендації щодо роботи з опікунськими радами при лікарнях, братимуть  участь в онлайн-зустрічах. 

Чому важливо створити опікунську раду? 

Пандемія підсилила виклики для побудови ефективного менеджменту у системі охорони здоров’я. Ми всі шукаємо можливість швидко та якісно змінити підходи в сфері охорони здоров’я. Громада – щоб отримати доступ до якісної медичної послуги та сервісу, головний лікар/ директор – щоб створити ефективну лікарню та мотивовану комманду, залучити інвестиції, влада – щоб покращити здоров’я населення. Корисним інструментом для вирішення цих питань може стати опікунська рада.

За допомогою опікунської ради медзаклад може скористатися досвідом бізнесу, громадських організацій, пацієнтських об’єднань – тих, хто вже вміє будувати і розвивати працюючі системи. Це дозволить удосконалити діяльність медзакладу, залучити додаткові ресурси, підвищити довіру та посилити участь жителів у його розвитку.

До участі в конкурсі запрошуються медичні заклади вторинного-третинного рівня з усіх областей України, що працюють в громадах з кількістю населення від 200 до 500 тисяч мешканців. 

Ініціювати участь медичного закладу у конкурсі можуть:

  • головні лікарі та адміністративні команди лікарень вторинного-третинного рівнів;
  • місцеві органи влади (адміністрації) та органи самоврядування районів та міст;
  • представники бізнесу та інші представники місцевих громад, які зацікавлені в покращенні ефективності роботи медичного закладу у їх регіонах.

Учасники відбору мають відповідати таким критеріям: 

  • Готовність головного лікаря системно співпрацювати з опікунською радою та втілювати ідеї проекту;
  • Наявність зрозумілого плану та цілей розвитку медичного закладу на 3-5 років;
  • Готовність власника (влади району чи міста) підтримувати проект;
  • Готовність бізнесу та громади долучитися до проекту в складі опікунської ради.

Для участі у конкурсі необхідно:

  1. Заповнити анкету за посиланням https://goo.su/2QEL
  2. Відправити задекларований намір-лист власника (районної чи міської ради) підтримати участь медичного закладу у конкурсі та дотримуватись його критеріїв та умов, на електронну пошту:  [email protected]

Визначення  переможців відбудеться до 23 листопада.

Проєкт «Підвищення ефективності управління автономними медичними підприємствами через формування опікунських рад» реалізується Громадською організацією “Агенція змін “Перспектива” за підтримки Міжнародного Фонду “Відродження”.


Останні публікації цього розділу:

Тендер на придбання обладнання, предмети та матеріали для облаштування ігрової кімнати (оптичні прилади)

Тендер на закупівлю транспортних послуг в Сумській області

Надання послуг консультанта по розробці навчального курсу

Продовженно: конкурс на закупівлю комплектів бронезахисту

Закупівля дитячого харчування та дитячих підгузків для Донецької ОДА

Тендер на Проведення робіт по здійсненню поточного ремонту санвузлів в Львівській області