Моніторинг судів в Україні «Доступні для кожного: набір інструментів для моніторингу судових процесів»

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Анонс ОЗОН Дніпропетровськ
Моніторинг судів в Україні «Доступні для кожного: набір інструментів для моніторингу судових процесів»

Група громадського спостереження «ОЗОН» запрошує на тренінг, присвячений моніторингу судів в Україні «Доступні для кожного: набір інструментів для моніторингу судових процесів» 17 жовтня 2015 року у м. Дніпропетровськ.

Суди працюють неякісно? Відсутня довіра до судів? Так, але самими негативними постами у соціальних мережах та ЗМІ ситуацію не зміниш. Потрібні спільні системні дії громадянського суспільства. Якщо вважаєш себе його частиною, чекаємо тебе 17 жовтня 2015 року (субота) у м. Дніпропетровськ.

 Наш інструмент – громадський моніторинг. Навчитися ним користуватися під силу кожному.

Запрошуємо усіх бажаючих на навчальний тренінг, на якому ви:

Ознайомитеся із успішними практиками контролю судової системи на прикладі роботи групи громадського спостереження «ОЗОН»;

  • Дізнаєтеся про цікаві аспекти резонансних судових засідань, зокрема щодо питань люстрації та перевірки суддів;
  • Навчитеся як організовувати та проводити громадський моніторинг у вашому місті.

Для участі у тренінгу необхідно заповнити анкету учасника навчальних заходів «ОЗОН» за посиланням: http://bit.ly/1bIlVUl  до 12 жовтня 2015 року включно та поставити лайк нашої сторінки https://www.facebook.com/OZON.monitoring, де ви до того ж дізнаєтеся багато цікавої та актуальної інформації про суди.

Точні час та місце буде повідомлено зареєстрованим кандидатам на навчання.

Тренінг проводиться для жителів м. Дніпропетровськ та Дніпропетровської області, якщо Ви бажаєте приїхати з іншого регіону, це питання потрібно узгоджувати з організаторами додатково. Організатори компенсують проїзд в межах області, забезпечують учасників харчуванням та роздатковими матеріалами. Пріоритет у відборі надається учасникам кампанії «Суд – не тільки судді!».

У разі виникнення додаткових питань прохання надсилати лист на пошту [email protected] з темою листа «Тренінг 17.10.15 у м. Діпропетровськ – питання» або за телефоном 050 41 12 047, 097 674 85 68.

Орієнтовна дата найближчого наступного тренінгу 31 жовтня 2015 року у м. Харкові.

Довідково: група громадського спостереження «ОЗОН» – добровільне об’єднання активних громадян – передусім, громадських активістів, юристів, журналістів, які усвідомлюють важливість якісного громадського контролю за державними органами, а також за ключовими процесами, які відбуваються на лінії зіткнення суспільства та держави або людини та держави, зокрема, під час мирних зібрань та судових процесів. За результатами спостережень «ОЗОНівці» оприлюднюють висновки та рекомендації. Громадські спостерігачі – незалежна сторона, вони завжди залишаються поза межами процесу. Детальнішу інформацію можна отримати у соціальних мережах www.facebook.com/OZON.monitoring та на сайті організації-засновниці, Центр Громадянських Свобод.


Останні публікації цього розділу:

Тендер на придбання обладнання, предмети та матеріали для облаштування ігрової кімнати (оптичні прилади)

Тендер на закупівлю транспортних послуг в Сумській області

Надання послуг консультанта по розробці навчального курсу

Продовженно: конкурс на закупівлю комплектів бронезахисту

Закупівля дитячого харчування та дитячих підгузків для Донецької ОДА

Тендер на Проведення робіт по здійсненню поточного ремонту санвузлів в Львівській області