Тендерне оголошення про проведення відкритого тендеру із закупки обладнання для відеоспостереження

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Додано:
Egor Potockii

тендер
Тендерне оголошення про проведення відкритого тендеру із закупки обладнання для відеоспостереження
  1. ГО «Моя Новопсковщина» в межах грантового проєкту «На захисті дитини», що реалізується за підтримки Програми ООН із відновлення та розбудови миру, оголошує відкритий тендер на закупівлю обладнання для відео спостереження.
  1. Дата оголошення: 4 червня 2020
  2. Термін подання тендерних пропозицій: 12:00 19 червня 2020
  3. Предметом закупівлі є обладнання для відеоспостереження. Детальну специфікацію товарів та інструкцію для подачі на тендер можна завантажити за посиланням.
    Тендерну Документацію також можна безкоштовно отримати за такою адресою: пров. Історичний, 2 смт. Новопсков Новопсковського району Луганської області, або за запитом на електронну адресу [email protected].
  4. Вимоги до постачальника товарів/послуг – учасника тендеру

До участі у тендері запрошуються суб’єкти підприємницької діяльності, належним чином зареєстровані за законодавством України: постачальники, що мають досвід роботи у відповідній сфері 3 роки, відповідні КВЕД для здійснення запитуваної діяльності, можливість здійснити поставку обладнання гарної якості і у вказаний строк та можливість надати оригінали супроводжуючих документів з печаткою та підписом.

  1. Пропозиції повинні залишатися чинними впродовж 60 (шістдесяти) днів з дати розкриття тендерних пропозицій. Пропозиції мають бути надіслані в оригіналі в запечатаному вигляді за адресою:

Історичний, 2 смт. Новопсков Новопсковського району Луганської області, а також надіслані електронною поштою на електронну адресу [email protected] вказавши в темі листа «RPP/2020/02/015/CP: тендер, назва організації-учасника»

 не пізніше ніж 12:00 19 червня 2020 року, після чого вони будуть розкриті у присутності наявних учасників тендеру. Тендерні Пропозиції надані пізніше встановленого терміну не приймаються і повертаються учасникам тендеру нерозкритими.

Зацікавлені підрядники можуть отримати додаткову інформацію за адресою, зазначеною вище, за телефоном: + 38 050 85 78 858 або e-mail: [email protected]

 


Останні публікації цього розділу:

Відкритий тендер із закупівлі обладнання

ФІНАНСИ КРЕАТИВУ — навчальна програма

Відкритий тендер із закупівлі систем освітлення

Закупівля обладнання для очищення повітря для офісів

Конкурс на закупівлю комп'ютерної техніки

Конкурс проєктів соціальної дії у Розівській громаді