Тендер на закупівлю послуг з організації та проведення 14 діалогових заходів в громадах Луганської та Донецької областей

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Додано:
Yana Chankotadze

тендер-tender4
Тендер на закупівлю послуг з організації та проведення 14 діалогових заходів в громадах Луганської та Донецької областей

Замовник – ГО «Фундація «Простір» в рамках грантового проекту «Запровадження інноваційних механізмів ГІСМАОВК на рівні громад», що реалізується за підтримки Програми ООН із відновлення та розбудови миру, оголошує відкритий тендер на закупівлю послуг  з організації та проведення конференції «Чи потрібен діалог громадам та як професійно працювати з конфліктами: досвід ГІСМАОВК та партнерів».

Дата оголошення про тендер: 26 січня 2022 р.

Термін подання тендерних пропозицій: 10 лютого 2022 р. до 12:00

Предметом закупівлі є послуги організації та проведення 14 діалогових заходів в обраних громадах (смт. Новоайдар, Луганська область, м. Сєвєродонецьк, Луганська область, смт. Мілове, Луганська область, м. Сватове, Луганська область, м. Костянтинівка, Донецька область, м. Іллінівка, Донецька область, м. Мангуш, Донецька область) відповідно наступних технічних вимог до предмета закупівлі, а саме:  

 • оренда приміщень для кожного заходу в обраних громадах (пошук та оренда закритого приміщення з екраном, проектором та фліпчартом для роботи в групах відповідно до наданої замовником програми заходу) для розміщення не менш ніж 15 осіб відповідно до санітарних норм роботи в ситуації з COVID з забезпеченням стільцями та столами для роботи в групах;
 • забезпечення кава-паузи для учасників кожного заходу в обраних громадах (на кожну людину: кава-пауза зі стандартним меню на 15 осіб, з урахуванням доставки до місця проведення кожного заходу);
 • провести підготовчу роботу з учасниками (що включає: запрошення учасників засобами – телефон/факс/пошта/е-mail відповідно до критеріїв, наданих замовником; погодження з замовником списків учасників заходу перед його проведенням; контакт з учасником до заходу з метою уточнення присутності та питань логістики;  реєстрація учасників відповідно до наданої замовником форми; за підсумками заходу уточнення списку присутніх та їх контактів та розсилання на пошту всім учасникам заходу з метою подальшої підтримки зв’язків між ними);
 • організація трансферу (мікробус до 7 осіб) по маршруту:
  • 1 день: Сєвєродонецьк – Новоайдар – Сєвєродонецьк (ночівля на 5 осіб в готелі);
  • 2 день: Сєвєродонецьк – Мілове – Сєвєродонецьк (ночівля у готелі на 5 осіб)
  • 3 день: Сєвєродонецьк – Сватове – Сєвєродонецьк (ночівля у готелі на 5 осіб)
  • 4 день: Сєвєродонецьк – Костянтинівка – Іллінівка – Костянтинівка (ночівля у готелі на 5 осіб)
  • 5 день: Костянтинівка – Мангуш – Маріуполь (ночівля у готелі на 5 осіб)
  • 6 день: Маріуполь – Сєвєродонецьк

5 основних фасилітаторів заходів мають бути забезпечені транспортуванням та готелями відповідно до вищевказаного логістичного розкладу. 

Строк надання послуг: протягом 1 тижня по зазначеному маршруту у лютому 2022 року для проведення 7 заходів (заплановані дати заходів 14-20 лютого) та протягом 1 тижня у березні 2022 року для проведення 7 заходів по аналогічному маршруту (заплановані дати 14-20 березня) відповідно Договору надання послуг (буде заключений з переможцем протягом 3-х днів з дати затвердження результатів тендеру).

У вартість послуги повинна бути включено все, зазначене вище в основних технічних  вимогах.

Вимоги до постачальника послуг – учасника тендеру

До участі у тендері запрошуються суб’єкти підприємницької діяльності, належним чином зареєстровані за законодавством України: постачальники, що мають досвід роботи у відповідній сфері, відповідні КВЕД для надання послуг, та можливість надати оригінали супроводжуючих документів з печаткою та підписом (договір на надання послуг, рахунок-фактура, акт виконаних робіт).

Учасник тендеру надає організатору наступні документи:

 1. Копія документів, що підтверджують державну реєстрацію та податковий статус.
 2. Лист зацікавлення (форма довільна).
 3. Підписаний розрахунок ціни послуг.
 4. Оригінал Рахунка-фактури.
 1. Зразок договору надання послуг.
 2. Підтвердження наявного досвіду (договори з надання аналогічних послуг/ рекомендаційні листи тощо). 

Істотні критерії (умови) відбору тендерних пропозицій:

 1. Відповідність учасника кваліфікаційним вимогам тендерного оголошення;
 2. Відповідність поданих документів умовам тендерного оголошення;
 3. Якість опису послуг та відповідність очікуванням організатора;
 4. Прийнятна ціна, умови оплати та умови надання послуг.

Тендерні процедури

Запитання щодо тендеру можна надсилати в електронному вигляді за ел. адресою [email protected]  до 10 лютого 2022 року.

До участі у відборі тендерних пропозицій допускаються тендерні пропозиції, які повністю відповідають умовам цього тендерного оголошення.

Тендерні пропозиції, мають бути чинними та не підлягатимуть внесенню змін з боку учасників тендеру, що їх подали, до повного завершення надання послуг.

Тендерні документи повинні бути складені українською мовою, підписані уповноваженою особою учасника та засвідчені печаткою (за наявності)  до 10 лютого 2022 року до 12:00  із зазначенням на конверті назви постачальника, «Запровадження інноваційних механізмів ГІСМАОВК на рівні громад», назва ГО куди надається – ГО «Фундація «Простір», за адресою: Луганська обл., м. Сєвєродонецьк, проспект Центральний, 59-А, офіс 509-А. Електронна версія документів має бути надіслана на пошту ПРООН [email protected]  з темою листа «Угода № RPP_2021_08_087_CR – відкритий тендер_Організація діалогів». 

Всі тендерні пропозиції, отримані організатором після кінцевого терміну їх подання, а саме після 12:00 10 лютого 2022 року, розгляду не підлягатимуть.

Визначення переможця тендеру, відбудеться шляхом розгляду та перевірки наданих пропозицій  на відповідність умовам конкурсу, викладеним у тендерній документації.

Результати тендеру будуть повідомлені організатором учасникам тендеру шляхом надсилання відповідних повідомлень електронною поштою протягом не більше ніж трьох робочих днів з дати прийняття рішення про визначення переможців.  Дата засідання тендерного комітету для розгляду заявок та прийняття рішення має відбутися не пізніше 11 лютого 2022 року.

Додаткові застереження

Учасник цієї загальної процедури (відкритого тендеру) приймає до уваги та погоджується з тим, що організатор тендеру залишає за собою право вимагати від учасника тендеру додаткові документи та/або інформацію, що підтверджують відповідність окремих положень документів вимогам та умовам цього тендерного оголошення.

Учасник цієї загальної процедури (відкритого тендеру) надсилаючи документи для участі у загальній процедурі (відкритому тендері) за цим тендерним оголошенням підтверджує своє розуміння та згоду з тим, що організатор тендеру може відхилити його тендерну пропозицію у випадку, якщо пропозиції інших учасників міститимуть більш вигідні умови, та що організатор тендеру не обмежений у прийнятті будь-якої іншої пропозиції з більш вигідними для нього умовами.

Оцінка та порівняння пропозицій

Для оцінки пропозицій використовуватиметься складна оцінка, що окрім ціни буде брати до уваги наявність та тривалість підтвердженого попереднього досвіду виконання подібних робіт, якість та складність наданих прикладів попередньо розроблених продуктів.

Максимальна кількість балів, яку може отримати пропозиція складає 100 балів. У разі, якщо пропозиція не набере мінімальну кількість балів за параметрами технічної оцінки без оцінки фінансової пропозиції (мінімально 40 балів), в такому випадку її фінансова пропозиція оцінюватися не буде (фінансовій пропозиції буде присвоєно 0 балів). 

 Складова оцінки

Вага

Максимальна кількість балів, які можна отримати

Підтверджений досвід виконання подібних робіт:

1-2 роки: 10 балів

3- і більше років років: 20 балів

до 1 року: 0 балів

20%

20

Деталізація опису розрахунку послуг з проведення діалогових заходів

Розрахунок є детальним і відповідає наданому технічному завданню (20 балів)

Розрахунок є недеталізованим і частково відповідає технічному завданню (10 балів)

Розрахунок не відповідає технічному завданню (0 балів)

20%

20

Цінова пропозиція

Усі фінансові пропозиції отримають кількість балів, обернено пропорційну їх ціні. Тобто, найдешевша пропозиція отримає максимальну кількість балів, а інші пропозиції отримають кількість балів по відношенню до їх вартості до найдешевшої пропозиції.

60%

60

Total

100%

100

Переможцем буде та пропозиція, яка набере найбільшу кількість балів. Договір буде заключено із учасником, який подав переможну пропозицію.

Керівник ГО «Фундація «Простір»

Кудрявцев С. О.

Виконавець:

 +38 050 848 77 92,  Яна Литовка

Цю Інструкцію з технічним завданням учаснику тендеру можна скачати  тут.


Останні публікації цього розділу:

Школи, що постраждали від війни та окупації, запрошують подати грантові заявки для отримання допомоги!

Як допомогти собі повернути мирне життя у внутрішній світ. Проєкт підтримки працівників третього сектору

Новий конкурс грантів МОМ для мікропідприємств та самозайнятих осіб

МОМ оголошує конкурс грантів для малих підприємств, які перемістилися на Львівщину та Закарпаття

Триває прийом заявок до складу Молодіжної Ради Дунайського регіону

Конкурс на закупівлю автотранспортних засобів ITB-UKR-2022-001