Тендер на закупівлю послуг з адміністрування міждисциплінарної навчальної програми “Лабораторія виробництва”

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Додано:
CreativeSensor

тендер tender(6)
Тендер на закупівлю послуг з адміністрування міждисциплінарної навчальної програми “Лабораторія виробництва”

Тендер на закупівлю послуг з адміністрування міждисциплінарної навчальної програми “Лабораторія виробництва” в рамках проекту “Лабораторія крафтового виробництва та промислового дизайну»

 Громадська організація «Творчий вимірювач» та Програма розвитку ООН (Проєкт «Посилене партнерство для сталого розвитку») цим оголошенням запрошують кваліфікованих підрядників з доброю репутацією надати цінові/комерційні пропозиції для виконання консультаційних послуг у межах проєкту “Лабораторія крафтового виробництва: творча відповідь на економічні виклики в умовах пандемії COVID-19” за адресою майдан Перемоги, 10.

Предметом закупівлі є послуги, а саме: послуги з адміністрування міждисциплінарної навчальної програми “Лабораторія виробництва” в рамках проекту “Лабораторія крафтового виробництва та промислового дизайну»

Метою надання послуг є адміністрування сучасної міждисциплінарної Навчальної програми “Лабораторія виробництва”, що проводиться онлайн і офлайн на базі інноваційного парку “Вимірювач” (завод Електровимірювач) в Житомирі. Навчальна програма зосередиться на розвитку професійних навичок, розширенні інструментів та технологій у сфері крафтового виробництва та промислового дизайну. 

Детальне технічне завдання: тут

Вимоги до учасника тендеру:

Постачальники мають бути офіційно зареєстровані для здійснення відповідної діяльності на території України, мати відповідні КВЕД, повинні мати досвід відповідних послуг та можливість надання оригіналів супроводжуючих документів з печаткою та підписом (договір, рахунок-фактура, напрацьований матеріал, акт виконаних робіт).

Пакет документів для участі у тендері

Для участі в тендері кандидат повинен надати наступний перелік документів:

  1. Документи, що підтверджують кваліфікацію Виконавця: резюме, що підтверджує освіту та досвід роботи, сертифікати;
  2. Перелік проектів та заходів, які адміністрував Виконавець з контактними даними осіб, до яких можна звернутися за рекомендацією;
  3. Копія документу, що підтверджує державну реєстрацію;
  4. Копія документу, що підтверджує податковий статус;
  5. Комерційну пропозицію, заповнена за зразком (додається);
  6. Заповнений кошторис витрат за зразком, що у Додатку 3.    

Зазначений пакет документів необхідно надіслати в електронному вигляді на електронну пошту [email protected] не пізніше ніж 30 червня 2021 року, після чого вони будуть оцінюватися тендерною комісією. Результати будуть оголошені електронним листом на емейл для учасників тендеру не пізніше 01 липня 2021 року. Тендерні пакети документів, надані пізніше встановленого терміну, не розглядатимуться.

Ціни повинні включати в себе увесь комплекс витрат та винагороду за свої послуги та вказуються у гривнях. Вартість послуг не може бути змінена протягом терміну дії договору.

Пропозиції повинні залишатися чинними впродовж 60 (шістдесяти) днів з дати розкриття Тендерних пропозицій.

Тендерні процедури:

До участі у конкурсному відборі допускаються пропозиції, які повністю відповідають умовам цього оголошення.

Тендерні пропозиції, мають бути чинними та не підлягатимуть внесенню змін з боку учасників тендеру, що їх подали, до повного завершення надання послуг/передачі товару.

Визначення переможця тендеру, відбудеться шляхом розгляду та перевірки наданих пропозицій  на відповідність умовам тендеру, викладеним у тендерній документації. Перевага буде надана постачальнику, пропозиція якого відповідатиме зазначеним в конкурсному оголошенні критеріям та пропонуватиме найнижчу ціну. 

Результати тендеру будуть повідомлені організатором учасникам шляхом надсилання відповідних повідомлень електронною поштою протягом не більше, ніж трьох робочих днів з дати прийняття рішення про визначення переможців. 

Додаткові застереження:

Учасник цієї загальної тендерної процедури приймає до уваги та погоджується з тим, що організатор залишає за собою право вимагати від учасника конкурсу додаткові документи та/або інформацію, що підтверджують відповідність окремих положень документів вимогам та умовам цього тендерного/конкурсного оголошення.

Учасник цієї тендерної процедури надсилаючи документи для участі у загальній процедурі за цим  Тендерним оголошенням підтверджує своє розуміння та згоду з тим, що організатор конкурсу може відхилити його тендерну пропозицію у випадку, якщо пропозиції інших учасників міститимуть більш вигідні умови, та що організатор конкурсу не обмежений у прийнятті будь-якої іншої пропозиції з більш вигідними для нього умовами


Останні публікації цього розділу:

Реєстрація на онлайн курс «SOCIAL MEDIA MARKETING та цільове просування бренду», створений для жінок та дівчат, потерпілих від домашнього насильства

Тендер на надання послуг з підготовки аналітичних матеріалів та програмного забезпечення, що уможливить транскордонну валідацію електронно цифрових підписів та сприятиме розвитку транскордонної торгівлі Україна - ЄС

Венчурна студія від Центру стартапів 1991

Грантовий конкурс «Scholarship в Україні» для здобувачів вищої освіти

Інститут розвитку регіональної преси оголошує тендер на розробку сайту для проєкту "По той бік новин"

Funding Opportunity: Annual Program Statement No. 26 | Reform Content (грант))