Тендер на закупівлю комп’ютерного обладнання та техніки для Великокопанівської (Херсонська область) ОТГ, Тлумацької (Івано-Франківська область) ОТГ і Хоростівської (Тернопільська область) ОТГ

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Тендер9
Тендер на закупівлю комп’ютерного обладнання та техніки для Великокопанівської (Херсонська область) ОТГ, Тлумацької (Івано-Франківська область) ОТГ і Хоростівської (Тернопільська область) ОТГ

Організація Global Communities запрошує зацікавлені компанії надати цінову пропозицію щодо постачання комп’ютерного обладнання та техніки для Великокопанівської (Херсонська область) ОТГ, Тлумацької (Івано-Франківська область) ОТГ і Хоростівської (Тернопільська область) ОТГ RFP 422 в рамках Програми USAID DOBRE відповідно до специфікацій.

Деталі конкурсу та форми для заповнення знаходяться в додатках:

Global_communities_rfp 422_ukr

Global_communities_rfp 422_eng

Global_communities rfp 422_ Додаток B1-B4

Global_communities rfp 422_Attachment B1-B4

Пропозиції просимо надсилати до 14:00 за місцевим часом 21 вересня 2020 р. на адресу [email protected] та обов’язково вказувати номер тендеру RFP 422 та назву вашої організації.

Всі запити та уточнення надсилаються у письмовій формі за наведеними вище адресами не пізніше 14:00, 18 вересня 2020 р. Будь-яка інформація, що надається одному Подавачу стосовно цього Запиту, буде загально доступна всім Подавачам в формі Додатку до цього Запиту. Просимо утримуватися від персональних візитів та телефонних дзвінків. Всі запитання та запити за цим тендером просимо адресувати виключно Global Communities.

Ціни мають бути вказані з урахуванням вартості доставки до громади, без ПДВ. Умови постачання товару: 100% післяоплата, доставка протягом 30 робочих днів.


Останні публікації цього розділу:

Тендер на розробку цілей власного організаційного розвитку

Тендер на закупівлю павільйонів (торгівельних та громадського туалету) для Вознесенської (Миколаївська область) ОТГ

Проведення відкритого конкурсу із закупівлі товарів ГО «Кремінська бізнес-асоціація»

Закупівлі товарів серед постачальників ГО «Правополіс»

Реєстрація на Хакатон з реформи юридичної освіти

Конкурс проєктів “Повага до прав людини та здійснення правосуддя в умовах збройного конфлікту на території України” від ПРООН та Міжнародного фонду "Відродження"