Тендер на закупівлю господарського та іншого обладнання для Помічнянської (Добровеличківський район, Кіровоградської області) ОТГ

Зафіксувати у Google календарі!


тендер
Тендер на закупівлю господарського та іншого обладнання для Помічнянської (Добровеличківський район, Кіровоградської області) ОТГ

Організація Global Communities запрошує зацікавлені компанії надати цінову пропозицію щодо постачання господарського та іншого обладнання для Помічнянської (Добровеличківський район, Кіровоградської області) ОТГ _ RFP 426    в рамках Програми USAID DOBRE відповідно до специфікацій.

Деталі конкурсу та форми для заповнення знаходяться в додатках:

Global_communities_RFP_426_Attachment B

Global_communities_RFP_426_Eng

Global_communities_RFP_426_Ukr

Global_communities_RFP_426_Додаток Б

 

Пропозиції просимо надсилати до 14:00 за місцевим часом 30 вересня 2020 р. на адресу [email protected] та обов’язково вказувати номер тендеру RFP 426 та назву вашої організації.

Всі запити та уточнення надсилаються у письмовій формі за наведеними вище адресами не пізніше 14:00, 28 вересня 2020 р. Будь-яка інформація, що надається одному Подавачу стосовно цього Запиту, буде загально доступна всім Подавачам в формі Додатку до цього Запиту. Просимо утримуватися від персональних візитів та телефонних дзвінків. Всі запитання та запити за цим тендером просимо адресувати виключно Global Communities.

Ціни мають бути вказані з урахуванням вартості доставки до громади, без ПДВ. Умови постачання товару: 100% післяоплата, доставка та збирання протягом 40 робочих днів.


Останні публікації цього розділу:

Конкурс “Я люблю своє місто”

Оголошено тендер на надання послуг з друку та розміщення зовнішньої реклами

Оголошено тендер на надання послуг з промоції відеоматеріалів на національному та місцевому телебаченні

Конкурс на закупівлю ноутбуків

Консультаційні послуги стейкхолдерам Республіки Білорусь щодо доступу до лікування ВІЛ

Останній набір на конкурс з протидії пандемії “Людяність та взаємодопомога”