Тендер на послуги з просування інформаційних матеріалів в соціальних мережах у Центрі спільних дій

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


тендер tender
Тендер на послуги з просування інформаційних матеріалів в соціальних мережах у Центрі спільних дій

Центр спільних дій оголошує конкурс на послуги з розміщення та просування інформаційних матеріалів у соціальних мережах. До участі в тендері запрошуються компанії/агенції та фізичні особи підприємці України, які можуть запропонувати послуги з розміщення та просування матеріалів організації у соціальних мережах Facebook, YouTube та Instagram. 

Даний тендер проводиться для відбору надавача послуг з просування інформаційних матеріалів в соціалних мережах на період з лютого 2022 року по січень 2023 року. 

Вимоги до участі у тендері: 

  • Для участі у тендері просимо надати цінову пропозицію щодо вартості послуг таргетингу за одиницю контенту (пост із текстом/зображенням, пост із відео) та вартість розробки креативу за одиницю контенту (текст та тематичне зображення). 
  • Також просимо надати свідоцтво/виписку про реєстрацію юридичної чи фізичної особи підприємця, що підтверджує можливість займатися даним видом діяльності з відповідними кодами КВЕДів. 

Для участі у тендері зацікавлені надавачі послуг мають надіслати документи у електронному вигляді на адресу [email protected] з копією на [email protected] з темою «Тендерна пропозиція на послуги з просування в соціальних мережах». 

Критерії обрання постачальника: 

  • професійний досвід 
  • вартість послуг 
  • додаткові переваги 

Строки: 

  • прийом тендерних пропозицій за цим технічним завданням – до 17:00 27 січня 2022 року 
  • повідомлення всім учасникам остаточного рішення про обрання підрядника на сайті організації – 31 січня 2022 року 
  • попередня дата початку надання послуг – 1 лютого 2022 року (дата може уточнюватись) 
  • попередня дата закінчення надання послуг 31 січня 2023 року (дата може уточнюватись). 

З будь-якими питаннями щодо технічного завдання та участі у тендері можна звернутись у письмовій формі до 17:00 27 січня 2022 року. 

Контакти: 

[email protected]


Останні публікації цього розділу:

Тендер на послугу організації фасилітованої стратегічної сесії для дослідження потреб цільової аудиторії ГО "Жива бібліотека"

Молодіжний обмін у Польщі!

Молодіжні громадські організації можуть податися на грант в рамках Банку Підтримки Молоді

IREX Ukraine шукає регіональних представників програми “Єднання заради дії” (оновлено)

Відкритий конкурс для неурядових організацій з надання послуг з тестування та профілактики ВІЛ як складових моделей диференційованого надання ВІЛ послуг ключовим та пріоритетним групам

Тендер на розробку оновленого Реєстру осіб відповідальних за введення медичних виробів, активних медичних виробів, які імплантують, та медичних виробів для діагностики in vitro в обіг (ДРМВ)