Тендер на підготовку та проведення навчального комунікаційного курсу для держслужбовців щодо комунікаційних тактик у роботі із важкими запитами, запереченнями та провокативними запитаннями

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Chemonics logo
Тендер на підготовку та проведення навчального комунікаційного курсу для держслужбовців щодо комунікаційних тактик у роботі із важкими запитами, запереченнями та провокативними запитаннями

Проект USAID “Програма підтримки аграрного і сільського розвитку в Україні” оголошує тендер на підготовку та проведення навчального комунікаційного курсу для держслужбовців щодо комунікаційних тактик у роботі із важкими запитами, запереченнями та провокативними запитаннями. 

Компанії чи організації, зацікавлені взяти участь у конкурсі, мають подати свою пропозицію до 1 квітня 2020 до 13:00 на електронну адресу [email protected]. Пропозиції, отримані після зазначеного кінцевого терміну, можуть вважатися як такі, що були подані запізно та будуть розглянуті Кімонікс на власний розсуд.

Питання стосовно технічних або адміністративних вимог цього Оголошення про тендер повинні бути надіслані не пізніше, ніж о 13.00 за Київським часом  31 березня 2020 на електронну адресу [email protected]. Питання повинні бути представлені у письмовій формі, телефонні дзвінки прийматися не будуть.

У будь-якій кореспонденції у зв’язку з цим Оголошенням про тендер, будь ласка, зазначайте номер ARDS-RFQ-20-1449-S.

Докладна специфікація замовлення, умови відбору та вимоги до подання заявок – у повному тексті оголошення за посиланням.


Останні публікації цього розділу:

Запит на виявлення інтересу щодо розробки та проведення онлайн курсу «Робота для бізнесу онлайн»

Львівський медіафорум відкриває новий набір на Media Emergency Fund

Стань Молодіжним делегатом України до ООН та представ державу на міжнародному рівні!

RFQ-35-2020 Готельні послуги в Києві для СММ ОБСЄ

PR-агентство для співпраці

Конкурс сценаріїв соціальних відеороликів «Політика – жіноча справа»