Тендер на надання послуг з логістики та організації заходів для програмної та операційної діяльності проекту

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Додано:
TCA

chemonics_logo
Тендер на надання послуг з логістики та організації заходів для програмної та операційної діяльності проекту

Покупець Chemonics, діючи від імені Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) та USAID Transformation Communications Activity (TCA) в Україні, за контрактом № 72012120C00003 пропонує зацікавленим компаніям та організаціям взяти участь у тендері на надання послуг з логістики та організації заходів  для програмних та оперативних потреб проекту TCA.

Запит пропозицій (RFQ): TCA-RFQ-OPS0036

Дата оголошення: 2 липня 2021 року
Кінцевий термін подання пропозицій: 17:00 у понеділок, 12 липня 2021 року

Вступ та обсяг робіт:

TCA співпрацює з Урядом України, приватним сектором та громадянським суспільством для підвищення стійкості української демократії за допомогою інноваційних комунікаційних ініціатив. В рамках проектної діяльності TCA вимагає придбання послуг з логістики та організації заходів для програмного та оперативного впровадження проектної діяльності. Метою цього запиту є отримання пропозицій від відповідних постачальників щодо необхідних логістичних послуг та послуг з організації подій відповідно до потреб проекту.

Будь ласка, перегляньте повний текст запиту на пропозиції за цим посиланням.

————————————————————————————————

Chemonics, the Buyer, acting on behalf of the U.S. Agency for International Development (USAID) and the USAID Transformation Communications Activity (TCA) in Ukraine, under contract number 72012120C00003 is soliciting offers from companies and organizations to participate in tender for logistics and event organization services for programmatic and operational needs of TCA project.

Request for quatations (RFQ): TCA-RFQ-OPS0036

Date of announcement: July 2, 2021 

Deadline for submission of proposals: 5:00PM on Monday, July 12, 2021 

Introduction and Scope of work 

TCA partners with the GOU, private sector, and civil society to increase the resilience of Ukraine’s democracy through innovative communications initiativesAs part of project activities, TCA requires the purchase of routine logistics  and event organization services for programmatic and operational implementation of project activities. The purpose of this RFQ is to solicit quotations from eligible Vendors for as-needed, ad hoc purchases of logistics and event organization services in accordance with project’s needs.

Please review the full RFQ at the following link.


Останні публікації цього розділу:

Втілюй власну ідею разом з UPSHIFT на Прикарпатті!

Запрошення до участі у процесі закупівлі: постачання товарів для забезпечення потреб МКП

Тендер на постачання обладнання (крило дополиву кутів) для модернізації зрошувальних систем субгрантерів Програми USAID АГРО

Жіночий консорціум України оголошує тендер на проведення аудиту проєкту

Запрошення до участі у процесі закупівлі: постачання автонавантажувачів електричних

Створення геоданих для 14 ТГ, формування ПКВ в частині просторового планування