Тендер для розробки платформи дистанційного навчання на базі Української школи практичних знань з питань доступу до правосуддя

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


my-visual_54660024-768x594-2
Тендер для розробки платформи дистанційного навчання на базі Української школи практичних знань з питань доступу до правосуддя

Пропозиції слід подати до 23:59 04 червня 2021 року на електронну адресу [email protected]. У рядку «Тема» електронного повідомлення просимо зазначити «Тендерна пропозиція – платформа дистанційного навчання».

Обсяг робіт:

У межах надання послуг згідно з цим тендерним оголошенням передбачається обсяг робіт, описаних у цьому технічному завданні.

Для участі у тендері слід подати такі документи:

  • тендерну пропозицію;
  • інформацію про учасника тендеру.

Критерії оцінки пропозицій:

  • зміст та комплексність документів;
  • повнота та якість поданої пропозиції.

Склад тендерної пропозиції:

  • цінова пропозиція за вартість послуг зі вказанням часових рамок для виконання такого завдання;
  • також, просимо додати до Вашої тендерної пропозиції будь-які інші документи, що, на Вашу думку, можуть бути корисними для оцінки пропозиції (наприклад, рекомендаційні листи, тощо).

Після отримання тендерних пропозицій і під час їх розгляду представники Організації можуть контактувати із заявниками для отримання роз’яснень або уточнень, які будуть потрібні для оцінки пропозицій.

Рішення про переможця буде прийнято щойно організація отримає пропозицію щодо виконання означених у цьому оголошенні умов.


Останні публікації цього розділу:

Гранти на програму шкільного самоврядування в громадах

Триває набір на навчання у бізнес-школі для молоді з числа ВПО для громад Чернівецької області

Тендер на закупівлю безкаркасних брезентових наметів

Тендер із постачання непродовольчих товарів для надання благодійної допомоги

Call for expressions of interest for minor repairs of buildings/construction services. Запрошення до вираження зацікавленості (дрібний ремонт будівель/послуги з ремонту)

Представництво DVV International оголошує конкурс із пошуку розробника для виготовлення серії відеороликів про центри навчання та освіти дорослих