Стипендіальний освітній проект «Ефективні та об’єднуючі комунікації для освітян»

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


www
Стипендіальний освітній проект «Ефективні та об’єднуючі комунікації для освітян»

Просвітницька ініціатива Empatia.PRO та IT-компанія MacPaw розпочинають стипендіальний освітній проект «Ефективні та об’єднуючі комунікації для освітян», в якому можуть взяти участь вчителі/вихователі, шкільні психологи, директори шкіл та дошкільних навчальних закладів зі всієї України.

Проект передбачає надання освітянам 200 стипендій на безкоштовну участь в одноденному тренінгу з Ненасильницької комунікації Еви Рамбали, міжнародної сертифікованої тренерки з Угорщини. Протягом наступного року в рамках Проекту відбудуться три такі тренінги для освітян 31 січня, 12 квітня та 19 листопада 2019 року. Якщо Ви давно мрієте про таку можливість – це Ваш шанс, заповнюйте мотиваційну анкету і нехай Вам пощастить!

Ненасильницька комунікація (ННК) – це метод побудови стосунків між людьми, заснований на чесності, емпатії, доброзичливості, відкритості та шанобливості, який дозволяє знайти спільну мову навіть у складних конфліктних ситуаціях, враховуючи почуття і потреби кожної людини. Метод заснований у 6о-х роках американським психологом д-ром Маршаллом Б. Розенбергом і користується заслуженою популярністю у світі, оскільки прокладає шлях до зцілення та примирення і однаково ефективно працює у близьких і родинних стосунках, спілкуванні з колегами та дітьми, в школах та організаціях, в системі охорони здоров’я, поліції та на лінії фронту. Метод ННК визнано одним із найефективніших способів примирення й відновлення порозуміння між людьми у світі.

Учасники одноденного тренінгу зможуть:

  • підвищити свій рівень емоційного інтелекту;
  • зрозуміти основні мотиви, які лежать в основі будь-якої форми поведінки;
  • познайомитись з 4 кроками методу Ненасильницької комунікації;
  • опанувати нові та ефективні навички спілкування у форматі гри та підтримуючому (комфортному) середовищі;
  • дізнатися, як перейти від парадигми вимог, нагороди та покарання – до парадигми особистої відповідальності і самостійності, зв’язку, довіри, взаємної підтримки та взаємозалежності;
  • навчитися знаходити зв’язок з іншими учасниками конфлікту, а також з тими людьми, які мають інші погляди та переконання (відмінні від Ваших);
  • дізнатися, як трансформувати конфлікт у спільне рішення проблеми, а не в компроміс;
  • навчитися робити власний вибір у житті, а не керуватись почуттям провини, примусу та зобов’язань;
  • навчитися дбати про власні потреби із емпатією та співчуттям.

Регулярна практика методу Ненасильницької комунікації дозволяє швидше відновлювати емоційний баланс, легше справлятимуться із ситуаціями, коли на Вас «тиснуть», будувати довірливі та щирі стосунки з дітьми, колегами, батьками.

Участь у проекті включає відвідування одноденного тренінгу в Києві (31 січня, 12 квітня або 19 листопада 2019 року) з 10:00 до 18:00, отриманням усіх роздаткових матеріалів та харчування під час кава-пауз два рази протягом дня.

Участь у проекті НЕ включає компенсацію проїзду до Києва, харчування під час обідньої перерви.

Про тренера

Ева Рамбала (Угорщина) – офіційний тренер Міжнародного центру Ненасильницької комунікації (CNVC), має понад 20 років досвіду роботи тренером з Ненасильницької комунікації. Ева є досвідченим медіатором та фахівцем з примирення й відновлення порозуміння у більш ніж 30 країнах світу, працювала з компаніями, міжнародними інституціями, школами, дитячими будинками, в’язницями, лікарнями, духовними закладами тощо.

Про Empatia.PRO

Просвітницька ініціатива Empatia.PRO покликана підвищувати обізнаність та ініціювати суспільний діалог в площині емпатії з метою обговорення і висвітлення інформації та ініціатив, націлених на розвиток емоційного інтелекту, емпатії, мирного вирішення конфліктів та формування рис характеру і чеснот у дітей та дорослих.

Про MacPaw

MacPaw – українська компанія, яка займається розробкою першокласних продуктів для macOS і iOS. Команда MacPaw створила програми, якими користуються у всьому світі: CleanMyMac, Gemini, Hider, CleanMyDrive. У 2017 році компанія запустила Setapp – колекцію обраних macOS-додатків від топових розробників з доступом за передплатою. Працюючи над своїми продуктами, компанія прагне зробити їх максимально простими, зручними і функціональними, завдяки чому отримала визнання у мільйонів користувачів по всьому світу.


Останні публікації цього розділу:

Конкурс на закупівлю обладнання

Тендер на придбання меблів

Конкурс Мінігрантів для неприбуткових організацій

Конкурс на відбір надавачів/ок послуг із стенографічного запису

Тендер серед постачальників послуг з розробки онлайн гри

Літературний конкурс «Богуславська мініатюра» до 139-ї річниці переїзду Марка Вовчка до Богуслава