Шукаємо тренерів для проекту “Школа молодіжних лідерів громад”

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


????????????????????????????????????????????????????????????????????????
Шукаємо тренерів для проекту “Школа молодіжних лідерів громад”

Громадська організація “Освітньо-аналітичний центр розвитку громад” у партнерстві з Міністерством молоді та спорту України за підтримки Програми «U-LEAD з Європою» розпочинають проект “Школа молодіжних лідерів громад”, який є продовженням проекту “Публічне адміністрування у сфері молодіжної політики”.

Проект передбачає підготовку фахівців з об’єднаних громад, які сприяють формуванню та реалізації молодіжної політики у власних населених пунктах.

В рамках проекту оголошується конкурс для відбору тренерів та науковців, які будуть залучені до проекту. Прийом анкет до 3-го березня. До 5 березня конкурсантів буде проінформовано про результат відбору та, у разі перемоги, з ними зв’яжуться та узгодять деталі щодо дат і місця проведення освітніх сесій та умов оплати.

Якщо Ви бажаєте долучитись до проекту, будь ласка, заповніть анкету за посиланням https://cutt.ly/KSsxR.

 

U-LEAD 2019 logos UA


Останні публікації цього розділу:

Тендер МОМ на проведення опитування

МБФ "Українська фундація громадського здоров'я" оголошує тендер на проведення дослідження «Аудит безпеки» в м.Рубіжне, Луганська обл.

Послуги письмового та усного перекладу для потреб проекту ERA (переклад технічних звітів, адміністративних документів проекту, юридичних документів, послідовного перекладу зустрічей тощо) в Києві, Краматорську, Сєвєродонецьку, та Маріуполі

Тендер на виготовлення сувенірної продукції

European Union Visitors Prоgram 2020

Конкурс ідей для партнерства у краудфандинговій ініціативі «Культура. Спільнота»