Школа з громадянської та волонтерської участі й патріотичного виховання «Агенти змін» 2021 для учнів 8–10-х класів

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


фб_1_apply
Школа з громадянської та волонтерської участі й патріотичного виховання «Агенти змін» 2021 для учнів 8–10-х класів

Мрієш втілювати круті проєкти у підлітковому віці, знайти нових друзів з усієї України та здійснити свою мрію? Поквапся долучитись до освітнього проєкту для школярів  “Агенти змін”! У цьогорічному наборі візьмуть участь 125 дітей з усієї України, які протягом 10 місяців з допомогою кваліфікованих тренерів школи, менторів та запрошених лекторів зможуть втілити у життя свою мрію та реалізувати власний проєкт.

Всеукраїнська школа з громадянської та волонтерської участі й патріотичного виховання «Агенти змін» — це всеукраїнський освітній проєкт для підлітків, який заохочує до саморозвитку, відповідального громадянства, проактивної участі та розвитку місцевих громад. Ми —  перша в Україні школа з громадянської освіти для активних учнів 8–10-х класів, які мають бажання засновувати і розвивати ініціативи, спрямовані на вдосконалення життя своєї громади у реаліях українського сьогодення.

Результатом навчання є реалізований у рідному населеному пункті соціальний, екологічний або культурно-мистецький проєкт. Протягом 6 років учасниками школи стали понад 430 підлітків, які втілили близько 300 проєктів.

Для участі у відбірковому турі учасникам необхідно:

  1. Заповнити анкету 
  2. Прочитати текст про щастя  та переглянути відео-виступ на TEDX 
  3. Написати есе на 400-500 слів на тему: «Чи існує рецепт щастя у мінливому світі?» та надіслати на електронну адресу [email protected]. Просимо у темі листа та назві файлу з есе і безпосередньо у файлі перед самим текстом зазначати своє прізвище та ім’я (наприклад, Шевченко_Андрій_есе.doc). Файли без зазначення авторства не будуть розглянуті.

Анкета, матеріали та шаблон для написання есе доступні за покликанням.

Дедлайн (кінцевий термін) для подачі заявок – 28 лютого (23:59)!

Результати відбору будуть відомі не раніше 15 березня 2021 року. 

Важливо! В умовах пандемії частина занять школи “Агенти змін” буде проведена онлайн. Участь у школі «Агенти змін» безкоштовна. Під час очного навчання всі учасники забезпечуються харчуванням, житлом, роздатковими матеріалами за рахунок НЦ “МАНУ”.

Детальніше про проєкт та умови участі на сайті

Про перебіг проєкту у минулих роках та його учасників читайте в соціальних мережах: https://www.facebook.com/AgentuZmin, https://www.instagram.com/agenty_zmin_dity/ та переглядайте відео про нас https://cutt.ly/yj1jvR8.

Додаткова інформація за електронною адресою [email protected], а також за тел.: 068 712 92 06 (Олена, логістичні та організаційні питання) у робочий час, крім вихідних (9:00-18:00).

Проєкт реалізується НЦ “Мала академія наук України” спільно з Молодіжною ініціативою “Серце в долоньках”, Благодійною фундацією “Агенти змін” та Центром політичних студій та аналітики “Ейдос”.


Останні публікації цього розділу:

Конкурс: надаємо гранти для проєктів у сфері “зеленої” енергетики

Конкурс на розвиток власної справи та бізнесу в Запорізькій та Миколаївській областях

Реєстрація на групи психологічної самодопомоги для представників/ць громадських організацій та ініціатив

Конкурс на розвиток власної справи та бізнесу для внутрішньо переміщених осіб та мешканців Тернопільської і Хмельницької областей

Тендер на закупівлю послуг з розробки бренду національного проєкту управління інноваціями для цілей Проєкту USAID Кібербезпека

Тендер на закупівлю напівавтоматичного біохімічного аналізатора