Школа «Інженери Порозуміння»: розпочато набір на участь у групу № 6 поглибленої річної програми з повною зайнятістю

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


9
Школа «Інженери Порозуміння»: розпочато набір на участь у групу № 6 поглибленої річної програми з повною зайнятістю

Школа «Інженери Порозуміння» ВІДКРИВАЄ СВОЇ ДВЕРІ ДЛЯ УСІЄЇ УКРАЇНИ! 

Розпочато набір на участь у групу № 6 поглибленої річної програми з повною зайнятістю. 

Кандидати у цю групу запрошуються з УСІХ областей України

Кінцева дата подання заявки: 2 серпня 2020 р.

Умови участі

До конкурсу на навчання у групі №6 за поглибленою програмою з повною зайнятістю Школи Інженерів Порозуміння запрошуються вмотивовані та покликані до цієї роботи кандидати із різним професійним досвідом із усіх областей України.

Тривалість програми: 12 місяців.
Вік кандидатів: від 25 до 60 років.

Навчання і перебування у Будинку ІП під час усього року пропонується учасникам на безоплатній основі. Проєкт також забезпечує всі витрати на подорожі учасників, пов’язаних з участю у Школі під час року.

Для тих учасників, які потребуватимуть фінансової підтримки у час навчання, проєкт розгляне можливість надавати на час участі у Школі щомісячну матеріальну благодійну допомогу.

Очікується, що відібрані до участі у Школі кандидати:

- будуть переконливо вмотивовані набути новий фах — Інженера Порозуміння, майстра-практика у сфері побудови миру та відновлювання суспільних зв’язків після деструктивних конфліктів на різних рівнях українського суспільства;

- готові присвятити час повноцінному заглибленому навчанню у Школі та практиці у своїх громадах впродовж одного календарного року;

- матимуть бажання і відвагу активно практикувати набуті знання і навички у своїх громадах;

- інтегруватимуть набуті знання і навички на особистісному рівні, сумлінно практикувати їх у повсякденному житті;

- зможуть мешкати у спільноті в Будинку ІП разом з іншими учасниками Школи – своїми співгрупниками;

- будуть у хорошій фізичній і психологічній формі та активно підтримуватимуть її впродовж навчання;

- дбатимуть про природні ресурси та довкілля всіма доступними в рамках проекту методами.


Задум такої програми виник із критичної потреби мирного врегулювання конфліктів і примирення у різних сферах та на різних рівнях нашого суспільства.

Багато людей в Україні втратило надію на мир і на здорові процеси розвитку країни. Для порятунку ситуації країні потрібно ще більше відданих своїй справі фахівців із потужними знаннями і навичками у сфері побудови миру, які зможуть повести за собою, вказуючи шлях до порозуміння і мирного розвитку. Ми називаємо таких людей Інженерами Порозуміння.

Організатори вклали багато сил і ресурсів у створення Простору, в якому би могли формуватися такі спеціалісти — майбутні Інженери Порозуміння. Навчання в межах основної програми «Інженери Порозуміння» відбувається у Києві впродовж одного календарного року у формі спільного перебування в інтегрованій спільноті учасників і тренерів.

Про проект

Проект «Діалог задля вирішення конфліктів» здійснюється в Україні Українським центром Ненасильницького спілкування і примирення «Простір Гідності» впродовж 2019–2022 рр. у партнерстві з міжнародною миротворчою організацією ПАКС Нідерланди (Fund Peace Movement PAX) за фінансової підтримки Федерального Міністерства закордонних справ Німеччини (Auswärtiges Amt).

Цьому проекту передував проект, в межах якого була започаткована Школа Інженерів Порозуміння, «Культура діалогу та конструктивної взаємодії в Україні», що виконувався Українським центром Ненасильницького спілкування і примирення «Простір Гідності» впродовж 2017–2018 рр. в 9 регіонах України у партнерстві з ПАКС Нідерланди за фінансової підтримки Федерального Міністерства закордонних справ Німеччини. Детальніше про попередній проект читайте у підрозділі «Передісторія».

Детальніше

Посилання на фейбуці

Джерело: Український центр Ненасильницького спілкування і примирення «Простір Гідності»


Останні публікації цього розділу:

Експертні послуги зі стратегічного планування для короткотермінового проєкту

Тендер на постачання серверного обладнання та програмного забезпечення для НАЗК

Постачальник юридичних послуг з підтримки реформування регулятора у сфері розвідки та видобутку корисних копалин в Україні

Тендер на поліграфічні послуги щодо небрендованих матеріалів USAID ERA

Запрошення для у участі у тендері на закупівлю підйомника для офісу

Конкурс на закупівлю послуги з проведення фасилітованої сесії для розробки стратегічного документа