Розпочався набір учасників проєкту “Пандемія як шанс для удосконалення роботи дрібних фермерів заходу України”

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


fb-pictures-liv-kopiia-2
Розпочався набір учасників проєкту “Пандемія як шанс для удосконалення роботи дрібних фермерів заходу України”

Команда “Освітньо-аналітичного центру розвитку громад” розробила майданчик на якому виробники сільськогосподарської продукції, локальних товарів та споживачі можуть зустрітись без посередників – Відкритий ринок. А нещодавно було запущено новий проєкт мета якого навчити фермерів користуватись застосунками та іншими можливостями, які дають Інтернет та реклама.

Цільова аудиторія – цей проект для тих, хто вирощує власну продукцію та виробляє локальні продукти і хоче навчитись ефективно продавати їх онлайн.

Географія проєкту – Тернопільська, Рівненська, Волинська, Хмельницька, Львівська, Івано-Франківська, Чернівецька та Закарпатська області.

В рамках реалізації проєкту відбудеться тренінг для дрібних виробників заходу України, де вони розглянуть можливості продажу в мережі Інтернет, як альтернативу офлайн ринкам, СММ та просування товарів, зовнішні можливості розвитку власної справи, таргетовану рекламу в інтернеті, мережування та налагодження зв’язків з партнерами. Учасникам допоможуть створити власні кабінети на майданчику rynok.in.ua та налаштувати таргетовану рекламу.

Зареєструватися для участі в проєкті – https://cutt.ly/djPwtEr

Участь у проєкті є безкоштовною. Організатори забезпечують для учасників проживання, харчування та компенсують кошти за трансфер.

Дедлайн прийому заявок 05 лютого 2021 року.

Перелік учасників проекту буде опубліковано 8 лютого на сайті та сторінці організації. Окрім того кожному апліканту надійде інформація про результати відбору на електронну пошту зазначену при реєстрації.

Проєкт здійснюється за підтримки Міжнародного Фонду «Відродження» та Європейського Союзу в рамках гуманітарної ініціативи «Людяність і взаємодопомога».


Останні публікації цього розділу:

Оголошення про тендер: послуги друку

Міжнародний Республіканський Інститут оголошує подовження строку подачі заявок на тендер з надання послуг проведення національного дослідження в Україні

Міжнародний Республіканський Інститут оголошує подовження строку подачі заявок на тендер з надання послуг проведення фокус груп

Всеукраїнська благодійна організація «КОНВІКТУС УКРАЇНА» оголошує конкурсні торги (тендер) на закупівлю та адресну доставку медикаментів та товарів медичного призначення для забезпечення реалізації проектів Організації

Конкурсні торги (тендер) на закупівлю готових меблевих виробів

Відбір на тренінг “Активні Громадяни”