Набір на навчальну програму у сфері кібербезпеки

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Додано:
ISSP

pexels-bongkarn-thanyakij-3787317
Набір на навчальну програму у сфері кібербезпеки

Міністерство цифрової трансформації України, міжнародна компанія з кібербезпеки ISSP, канадський Toronto Metropolitan University та рекрутингова платформа BazaIT запускають безкоштовну 3-місячну навчальну програму для кар’єрних світчерів re/start in cyber.

Основна мета – надати талановитим українцям якісні знання та практичні навички, що допоможуть їм знайти свою першу роботу у кібербезпеці. Прийом заявок стартує 1 березня, початок навчання – 24 квітня.
 
Учасники програми, які успішно пройдуть навчання, зможуть отримати престижний GIAC Foundational Cybersecurity Technologies (GFACT) сертифікат, який визнається у всьому світі.
 
Програма re/start in cyber включає в себе два основних блоки.
 
Перший блок – інтерактивне проходження онлайн-курсу із основ кібербезпеки, який передбачає як теоретичну підготовку, так і практичні завдання й лабораторії. Учасників програми консультуватимуть ментори ISSP Training Center в онлайн та в офлайн форматі.
 
«Кількість кібератак на український бізнес та державний сектор постійно зростає, разом із тим, дефіцит кваліфікованих спеціалістів із кібербезпеки у світі перевищує три мільйони. Ми розуміємо важливість підготовки кваліфікованих кадрів для реалізації нашої глобальної місії по захисту інформаційних активів від кіберзагроз, тому готові ділитися знаннями та експертизою і всіляко сприяти розвитку галузі кіберзахисту. Віримо, що реалізація подібного навчального проєкту в співпраці з такими потужними українськими та міжнародними партнерами стане важливою складовою плідного довгострокового партнерства між Україною та Канадою», – впевнений Роман Сологуб, генеральний директор ISSP.
 
Другий блок – допомога з пошуком першої роботи у кібербезпеці. Завдяки курсу кар’єрної підтримки від рекрутингової платформи BazaIT, учасники програми дізнаються, як правильно підготуватися до співбесіди з майбутнім роботодавцем, писати CV та мотиваційні листи, а також розвивати власні soft skills. Найкращі випускники зможуть знайти на платформі свою першу роботу.
 
У програмі зможуть взяти участь громадяни України віком від 25 до 60 років, які не мають профільної освіти та досвіду роботи у кібербпезпеці.
 Інтерактивне навчання на онлайн-курсі відбуватиметься англійською мовою, тому знання мови на рівні не менше upper-intermediate (B2) є обов’язковою умовою.
 
Подати аплікаційну форму можна до 15 березня на онлайн-сторінці програми.
 
Не прогавте унікальний шанс розпочати кар’єру своєї мрії у кібербезпеці!
Міністерство цифрової трансформації було створене у вересні 2019 року. Його мета — перетворити Україну на цифрову державу. Ключовий проєкт Мінцифри — екосистема Дія, що складається з мобільного застосунку, порталу та інших сервісів. У Дії Мінцифра запустила перший у світі цифровий паспорт, що є повним аналогом звичайного, найшвидшу реєстрацію бізнесу, комплексну послугу для батьків єМалятко та багато інших послуг. Ще один важливий проєкт — Дія.City — унікальний правовий та податковий простір для IT-компаній. Після повномасштабного вторгнення росії Мінцифра розпочала першу у світі діджитал-війну проти агресора.
 
ISSP – Information Systems Security Partners – міжнародна спеціалізована компанія з кібербезпеки повного циклу, що успішно працює у більш ніж 20 країнах на 3 континентах, залишаючись одним із лідерів української кіберіндустрії.
ISSP однією з перших у світі розслідувала такі відомі атаки як BlackEnergy й NotPetya та була названа журналом WIRED «саме тією фірмою, до якої звертаються жертви кібервійни в Україні».
 
ISSP є постачальником сервісів у сфері захисту інформаційних систем та цифрових інформаційних активів, що допомагає приватному та державному бізнесу, об’єктам критичної інфраструктури, NGO, медіа, освітнім та науковим інституціям ефективно захищатися від постійно зростаючих кіберзагроз.
ISSP також бере активну участь у розробці та впровадженні проєктів технічної допомоги у співпраці з такими провідними донорами як USAID, US State Department, US Embassy to Ukraine, EU, World Bank, UNDP тощо.


Останні публікації цього розділу:

Конкурс на отримання цільової благодійної допомоги (міні-грантів) «Підтримка ініціатив спільнот в Україні / Survivor and community-led crisis response (SCLR) in Ukraine»

Проєктний менеджер/-ка з провадження курикулуму старшої профільної школи до savED

Запит на надання цінових пропозицій на постачання професійного обладнання для харчової промисловості

Закупівля програмного забезпечення комп’ютерної діагностики для інтерпретації рентгенівських знімків грудної клітки

Тендер на закупівлю офісних контейнерів

Східний Варіант оголошує набір на Школу журналістики рішень для медійників з прифронтових територій