Реєстрація на тренінг «Відкриті дані в журналістській роботі та публічній громадській діяльності»

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Додано:
Merydianinfo

MadiaProReforma_baner030821-web
Реєстрація на тренінг «Відкриті дані в журналістській роботі та публічній громадській діяльності»
29 жовтня у Полтаві відбудеться одноденний тренінг «Відкриті дані в журналістській роботі та публічній громадській діяльності».

Захід проводитиметься у межах проекту «Підтримка та розвиток регіональної медійної мережі «МедіаПроРеформа» (Схід-Захід-Південь-Центр)», що реалізовується Центром інформаційних досліджень та ресурсних послуг “Меридіан” за підтримки Фонду розвитку ЗМІ Посольства США в Україні.
 
Про важливість та особливості роботи із відкритими даними у сфері публічних фінансів розповідатиме експертка і тренерка Анастасія Розлуцька.

Довідково: Анастасія Розлуцька є експерткою з відкритих даних у сфері публічних фінансів. Працювала в проєктній команді Є-data з 2015-2018 рр., координувала роботу в межах проєкту, займалася навчальною програмою проєкту, підготовкою та реалізацією комунікаційної стратегії порталів, реалізувала проєкт Є-розслідування, була головною редакторкою журналу про відкриті дані Mind lab, тренерка.

 
Запрошуємо журналістів, блогерів, громадських активістів, представників громадських інформаційних мереж, лідерів громад та місцевих експертів із Дніпропетровської, Харківської, неокупованої частини Луганської області, Херсонської, Одеської, Полтавської, Львівської, Чернівецької та Закарпатської областей взяти участь у тренінгу, щоб навчитися ефективно застосовувати нові можливості використання відкритих даних у своїй професійній діяльності.
 
Організатори забезпечують проживання та харчування учасників навчального заходу, компенсують витрати на проїзд до місця його проведення й у зворотному напрямку (за умови наявності проїзних документів і у межах вартості проїзду купейним/плацкартним вагоном поїзда, рейсовим автобусом).
 
Для участі в тренінгу заповніть, будь ласка, онлайн-форму до 18:00 27 жовтня 2021 року включно за поданим нижче посиланням.
 
Про результати конкурсного відбору буде повідомлено 27 жовтня на електронну адресу кандидата/кандидатки.
Рекомендуємо завчасно реєструватися на участь у тренінгу (не зволікати до самого дедлайну), оскільки у ході конкурсного відбору у міру заповнення місць буде формуватися група учасників/учасниць. Кількість місць є обмеженою.
 
Всі учасники тренінгу отримають можливість ресурсної підтримки та співпраці у межах проекту «Підтримка та розвиток регіональної медійної мережі «МедіаПроРеформа» (Схід-Захід-Південь-Центр)».
 
Контакти:
Олександр Лавринович, керівник проекту, тел.: (066) 9059932
Ігор Полянський, експерт проекту, тел.: (050) 9655244


Останні публікації цього розділу:

Тендер з закупівлі інструментів

Конкурс на закупівлю санітарних блоків у м. Дружківка, Донецька область

Стажування студентів в аналітичному центрі ГО «НОВА Енергія»

Конкурс на надання консультаційних послуг тренерів/менторів для онлайн-проєкту «Кейс клуби» від програми "Мріємо та діємо"

Запит на надання пропозиції "Розробка та проведення тренінгів «Soft Skills» для підприємств малого та середнього бізнесу в сегментах сільгосптехніки, автомобілебудування та машинобудування в Азовському регіоні (південна частина Запорізької області)"

Прийом заявок на стажування «Використання соціального маркетингу в процесі організації та проведення Національного конкурсу «Благодійна Україна»